• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
23l41v8g1po-dotace-a-granty.jpg

Když peníze pomáhají

Přednáška je určená pro ty z vás, kteří chtějí o veřejných penězích vědět něco víc, pro ty, které už někdy napadlo, že by možná mohli na nějaký grant nebo dotaci dosáhnout, protože dělají společensky prospěšné aktivity..

Praha
8mri56gwnsw-b.jpeg

Řízení projektu: popiš, naplánuj, rozjeď

Přijďte se naučit a vyzkoušet vytvořit projekt s použitím jednoduchých nástrojů. Vyjasníme a zjednodušíme to podstatné, ať můžete vyrazit jistým krokem k cíli.

Brno
9ngydwty589-objectgears.jpg Kurz je zdarma

Vytvořte aplikaci bez znalosti programování - praktické ukázky

Naučte se vytvářet aplikace pro své zákazníky, zaměstnavatele a kolegy na platformě ObjectGears. Bez znalosti programování...

Webinář - online
20121025-203652-Kurz francouzskeho stylingu.jpg

Kurz francouzského stylingu a image

Kurz francouzského stylingu a image pod vedením profesionální lektorky Zuzany Sekorové působící v Paříži.

Praha
1ibyhl69rl1-radka-detail-mensi.jpg

Prodávejte textem: Copywriting pro začátečníky a mírně pokročilé

Na internetu máte 3 vteřiny na to, abyste zaujali. Obrazem, slovem, textem. Dobře zvolená slova vám pomohou lépe prezentovat produkt nebo službu. Osvojte si základní pravidla webové textařiny a začněte prodávat.

Ostrava
9yz7zalyh9g-49762-hadka-mezi-muzem-a-zenou.jpg

Jak zvládnout konflikt s úsměvem

Chcete skoncovat se svým vztekem? Chcete být odolnější vůči útoku druhého? Chcete se zbavit strachu se ozvat? Chtěli byste sebe i své okolí zvládat s klidem a radostí? Přijďte se naučit umění přátelské komunikace mezi lidmi, které Vám přinese radost

Praha
2954750-dsc_7589-jpg-cernobila-1.jpg

Základní kurz vázání dětí do šátků

Už jste slyšeli o nošení dětí? Ráda byste zkusila své miminko nosit v šátku, ale nevíte, jak na to? Nebo už jste své miminko zkoušela vázat, ale nedařilo se Vám? Přijďte na kurz vázání dětí do šátků.

Ostrava
8zzt6k3v2r3-book-520626-1920.jpg

Čtenářský klub - poetika a interpretace literárního díla

Jste nadšení čtenáři, ale své dojmy nemáte s kým sdílet? Rádi byste pronikli hlouběji do literární interpretace, ale ze školního vzdělávání vám zůstal v hlavě jen seznam doporučené literatury k maturitě?

Praha
3dsqqkjk8ec-img-20181013-174501.jpg

Workshop tvoření náramků - shamballa náramek z minerálních kamenů a polodrahokamů

Mým cílem je vám odevzdat dobrou energii, kterou se nabijete a vstřebete také i do kamínků :-). Upleťte si svůj vlastní shamballa náramek, který můžete nosit jako ozdobu, nebo pro dodání osobní síly a podporu v meditaci.

Praha
2fr2e4ku1wi-yoga-6.jpg

Meditace, relaxace v rekonektivních frekvencích

Srdečně zveme na netradiční relaxaci a meditaci a vlnách ,,REKONEKTIVNÍCH FREKVENCÍ". Naladění se na rekonektivní frekvence Vám umožní meditaci a relaxaci na vyšší úrovni vědomí. Cítit, vnímat, relaxovat mnohem do větší hloubky než kdykoliv předtím.

Praha
23j724zyk2z-2yxxmvacf5e-5lus5jzyrr6-10-2.jpg

Mindfulness v praxi

Jak zvládat ty dotěrné myšlenky při meditaci? Jak najít správnou techniku, která mě bude bavit a budu mít výsledky? Jak najít trpělivost, vydržet, nevzdát to a užít si to? Povíme si na tomto kurzu!

Brno
23q8nizp16t-hlavni-fotka-extrakty-aj.jpg

Výroba přírodní kosmetiky - jarní byliny a příprava na léto

Přivítáme jaro a vyrobíme si tinkturu z čerstvých bylin plných síly, připravíme se na letní sluníčko krémem s ochranným faktorem a balzámkem na rty a k tomu si vyrobíme voňavý sprchový olej.

Brno
88ww1e66d2g-exekuce.jpg

Investice do nemovitostí: Exekuce

Investování do nemovitostí zahrnuje i spoustu pokročilých technik. Chcete-li získat nemovitost za dobrou cenu, máte kromě nákupu na volném trhu ještě další možnosti - můžete ji koupit v dražbě nebo v exekuci.

Praha
3turlhi92oc-img-8849.jpg Zbývá už jen poslední místo

Nauč se kreslit

Zažijte si seminář, který změní váš pohled na vlastní tvorbu a podpoří vás nejen ve vašem kreslení, ale třeba i ve fotografování, hudební či taneční tvorbě.

Praha
9yrw294z8ux-20190414-091201.jpg

Jak efektivně telefonovat?

Kolik času protelefonujete v práci? Telefonujete vy, nebo druzí telefonují Vám?

Praha
9ihe5cftmov-jaky-napad-jste-slyseli-v-posledni-dobe.jpg Zbývají už jen 2 místa

Start svého podnikání - základy snadno a rychle

Nálož potřebných informací, díky kterým se zorientujete ve světe businessu. 90 minut toho nejdůležitějšího. Zjednodušená verze známého profesionálního kurzu "Jak vybudovat úspěšný start UP?".

Praha
39kr6f9kna1-vitamins-2002561-1920.jpg

Zdravá výživa dětí od 1 roku do 4 let

Co by měl / neměl obsahovat jídelníček v tomto věku dítěte Doma připravovaná strava vs. kupovaná Jak je to s vlákninou u dětí Bílkoviny, sacharidy a tuky ve stravě dětí Mléčné výrobky a vejce ve stravě dětí

Praha
64ejw50usac-int2.jpg

Interiéry pro začátečníky

Jste zoufalí, jakou vybrat sedačku, aby se hodila k podlaze a jaké závěsy, aby vše ladilo? A co koberec a polštáře? a jaký lustr.....Jak to vše dát dohromady, aby to ladilo, aby se nám v tom dobře žilo a cítili se tam dobře? Tady je návod.

Brno
7x3xc3m1ykx-person-1245959-1920.jpg

Od nápadu k projektu

Kurz je pro ty z vás, kteří máte nápad a nevíte, kudy do akce, nebo hledáte, z jakých zdrojů by bylo možné nápad financovat.

Praha
3gx5ijeohe5-istock-491486796.jpg

Jak zábavně a efektivně na firemní SOCIÁLNÍ SÍTĚ?

Chcete využívat potenciál sociálních sítí naplno? Od A do Z si v praxi ukážeme, jak to všechno správně skloubit vám na míru, jak využívat všechny tajné triky a jak na tom vydělat. Klikněte a čtěte víc!

Brno
6vjitr5c08b-7juzvlb4hr7-stres-1.jpg Vyprodáno
Volný termín je 13.6.

Jak předejít vyhoření

Vyhoření je stav, ve kterém člověk nemá chuť vůbec na nic, je bez energie a jakékoliv motivace cokoliv dělat. Nemusí to však dojít až tak daleko, pokud víte, jak tomu předcházet. 

Brno
61nrlj7rnvn-navrh-bez-nazvu.jpg

Laskavý time management pro mámy

Hroutíte se pod nekonečnými tudůčky? Nemáte čas na práci, na rodinu, ani na sebe? Vyčítáte si, že jste špatná máma? Pojďte si v tom udělat pořádek. Přijďte na praktický workshop, který vás nakopne. Těším se na vás!

Praha
20mhrzwk74c-tym-mastermind-01.jpg Vyprodáno

Podnikáme u Berounky

Při podnikání na volné noze si uvědomuju, jak důležité je sdílení zkušeností, radostí i nesnází s podobně naladěnými lidmi. Cílem networkingového setkání Podnikáme u Berounky je propojování, potkávání a vzájemná podpora.

Řevnice
5j13ntqx8qj-img-20161207-190955-1cs.jpg

Rekonektivní léčení a The Reconnection

Seznámím vás s touto novou jednoduchou, moderní metodou léčení, umožním Vám projít si ve formě ukázky i osobní zkušeností na lehátku a pokud budete chtít naučím vás, jak se můžete sami na tyto frekvence harmonie naladit

Česká Lípa
5svuedaydmy-harmonizacni-prochazka-7.jpg Kurz je zdarma

Harmonizační procházka - meditace v chůzi

Meditace v chůzi = Nejpraktičtější forma meditace!

Praha
6n5wd7ure2k-nauc.jpg

Na den floristkou

Vyzkoušejte jeden den v roli floristky. Čeká vás jeden den v rozkvetlém Květinovém Ateliéru 26 v pražském Braníku. Naučíte se nejrůznější techniky, načerpáte nové znalosti a ještě si domů odnesete vlastnoručně vyrobená květinová díla...

Praha
1axwia6wc01-mindfulness-prochazka-naucmese.jpg Kurz je zdarma

Mindfulness procházka

Mindfulness nás nenutí ke strnulé a tiché meditaci, naopak nás vybízí k plnému prožívání a realizování sebe.

Praha
4926640-screenshot-at-uno-16-13-45-04.png Vyprodáno
Volný termín je 23.5.

Šití od začátku 1.

Naučíme se úplným základům ručního a strojového šití tak, abyste byli schopni si ušít a zašít, zkrátit a zúžit. Po zkušenostech z kurzů, které trvají celý den a informací je tak mnoho, jsem se rozhodla kurz rozložit do dvouhodinových lekcí.

Praha
2uyjcun4h57-mozek-15.jpg Vyprodáno
Volný termín je 19.6.

Manuál na Mozek KURZ

Mozek není větší záhada než vesmír. Naopak - existují pravidla, jak naše mysl funguje. Přijďte se naučit, jak vyzrát na mozek a mít tak život ve vlastních rukách. Jak na vlastní mozek vyzrát a konečně se přestat bát?

Praha
9t04r4oncg3-uvodka-pro-naucme-se.jpg

CorelDRAW pro začátečníky

V kurzu pochopíte rozdíl mezi vektorem, rastrem a písmem. Naučíte se jednotlivé typy vytvářet, upravovat a kombinovat. Dostanete praktické rady a tipy jak efektivně a poutavě vytvořit grafiku jakou potřebujete.

Praha
4e1ztz4pswu-4n5d75kucaf-financovani-naucme-se-1.jpg

Hypotéka v malíčku

Plánujete si vzít hypotéku? Na vlastní bydlení nebo i na byt na pronájem? Dnes nebo kdykoli v budoucnu? Pak je tento seminář právě pro vás.

Brno
99fslyr3aq4-bald-eagle-521492-1920.jpg

Váš talent je životní kompas

V hloubce svého srdce víte, že je ve vás výjimečná tvůrčí bytost, která takovou změnu umí způsobit. Možná ji ještě nevidíte, ale jasně ji cítíte. Ta bytost chce ven. Chce tvořit...

Praha
91w8zyww7e1-img-0767-2.jpg

Vyrob si svůj lapač snů

Lapač snů je nejen krásný bytový doplněk, ale také magický prvek, který vám přinese klidné spaní a dobrou energii do domu. Našim cílem je vytvořit příležitost pro setkání tvořivých lidí a příjemně strávit čas.

Praha
2p4m1gsqf1q-foto-1-miguel-bruna-503098-unsplash-2.jpg Zbývá už jen poslední místo

Jak zkrotit vnitřního kritika

Co dělat, když se z našeho vnitřního pomocníka stane věčný kritik, který nás sráží na kolena? Během workshopu zjistíme, čím ho můžeme nevědomě posilovat, jak jej postupně umlčovat a vzít mu moc nad naším životem.

Praha
8106i14dddq-ben-white-294636-unsplash.jpg

Jak hospodařit se svým časem, životní rovnováha

Víte, že denně ztrácíme až dvě hodiny času jen děláním zbytečných věcí či děláním věcí ve špatném pořadí? Víte, že můžete i v tomto světě fungovat bez větších stresů? Víte, že když se nenaučíte odpočívat, vaše výkonnost

Praha
41lahjd90uy-silhouette-1082129-1280.jpg Vyprodáno
Volný termín je 5.6.

Smysluplné rozhovory

Co se stane, když se sejde skupina cizích lidí, přeskočí běžné seznamovací fráze a začnou se bavit rovnou o věcech, které jdou do hloubky? Přijď to zjistit.

Brno

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.