• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
4tdovdcset8-shutterstock-100993702.jpg

Prodej na Amazonu pro pokročilé

Máte svůj Amazon účet, máte produkt a trápí Vás už konkrétní dotazy k nastavení účtu? Tak právě pro Vás je pokročilý kurz..

Praha
51uogemx6wz-shutterstock-515439325.jpg

Intenzivní čtyřdenní floristický kurz

V tomto čtyřdenním kurzu se v praxi seznámíte se základy floristiky. Vytvoříme si několik aranžmá a kytic, dozvíte se jak správně s řezanými květinami zacházet. Vše v příjemném prostřední floristického ateliéru.

Praha
3scgoubigt0-mechove-obrazy.jpg

Mechové obrazy

Přijďte si k nám vytvořit svůj vlastní mechový obráz. Jedná se o unikátní interiérovou dekoraci, která kombinuje přírodu a design. Obraz Vám vydrží několik let.

Praha
4nbr729kkxe-thumbnail-10-edit.jpg

Živé obrazy z přírodního mechu

Zvu vás na nový workshop tvoření živého obrazu z přírodního mechu. Na workshopu se zrelaxujete a odpočinete.

Praha
8ffpg3lu15w-naucmese-titulka.jpg

Investice do nemovitostí: Jak správně vyhodnotit, spočítat a koupit svou první nemovitost

Lze investici do nemovitostí stále považovat za bezpečné uchování peněz? Je možné na ni ještě vydělat? Je vhodná doba na investování?Není už pozdě? Neblíží se další realitní krize? Není lepší investici o pár let odložit?

Praha
728vc4jc8vg-399.jpg

Investice do nemovitostí jako cesta k pasivnímu příjmu

Rádi byste dosáhli pasivního příjmu? Zajímá vás, jestli je to možné prostřednictvím pronajímání nemovitostí? Dozvíte se nejen jestli, ale také jak na to, pokud se k tomu sami rozhodnete.

Olomouc
7ml9li30c68-img-6857.jpg

Jak na alergie alternativně?

Trápí vás alergie a nechcete se pořád cpát prášky? Zhoršily se vám v poslední době příznaky a hledáte přírodní cesty, jak to zlepšit? Věříte, že hodně potíží začíná v hlavě, ale nevíte jak na to?

Praha
8mn7q9vb2z3-257-1.jpg

Květy a stužky - vyšívání

Přijďte se ozdobit na léto, ponořit se do říše květů, stužek a výšivky...budeme vyrábět náramky, nebo i jiné šperky či drobnosti pro radost.

Praha
8r6ohm4fbp2-dsc-0256.jpg

Cestujeme soběstačně - Jak na Himálaj (Malý Tibet)

Láká Tě cestování do dalekých krajů? Chceš posbírat informace, tipy a dodat si odvahy? Pak je pro Tebe ideální toto večerní setkání v rámci programů "Cestujeme soběstačně" na téma Himálaj a Malý Tibet.

Praha
6n5wd7ure2k-nauc.jpg

Na den floristkou

Vyzkoušejte jeden den v roli floristky. Čeká vás jeden den v rozkvetlém Květinovém Ateliéru 26 v pražském Braníku. Naučíte se nejrůznější techniky, načerpáte nové znalosti a ještě si domů odnesete vlastnoručně vyrobená květinová díla...

Praha
3zta38tt4yf-img-9520.jpg Kurz je zdarma

Sbalte si jako profík - jak na cestování s krosnou?

Láká vás dobrodružné cestování, ale nevíte, co byste si měli vzít s sebou a jak to všechno zabalit? Na mém kurzu vám s tím poradím.

Praha
9s8fehpq8dy-foto-naucme-se.jpg

Kurz bollywoodských a indických tanců pro začátečníky

Milujete tanec a exotickou kulturu? Chtěli jste vždy umět tance z indických bollywoodských filmů? Pak zkuste lekce bollywoodských a indických tanců v Ostravě.

Ostrava
7jkgr17a0vp-computer-money-1.jpg

Znuly aneb jak vydělávat na internetu

Znuly je kurz pro všechny, které zajímá podnikání na internetu aneb jak si jednoduše vydělat své první peníze online. V kurzu se podíváme na nejzajímavější možnosti jak se v dnešní době dá vydělávat online a odkudkoliv.

Praha
1zuxc0b2u7z-mindfulness-prochazka-naucmese.jpg Kurz je zdarma

Mindfulness procházka

Uvolněte mysl i tělo během harmonizační procházky Stromovkou.

Praha
2kjln09pxv7-harmonizacni-prochazka-3.jpg Kurz je zdarma

MINDFULNESS - Harmonizační procházka

Uvolněte mysl i tělo během harmonizační procházky Stromovkou.

Praha
4sz7njxjth1-1.jpg

LinkedIn na maximum

LinkedIn. Síť profesionálů a největší profesní síť na světě. 450 miliónů uživatelů celosvětově, více než 1 milion uživatelů v ČR. LinkedIn je místem vyhledávání kandidátů na neobsazené pracovní pozice. Nechte se ulovit!

Praha
9603510-kurzz.jpg Vyprodáno
Volný termín je 30.5.

Základy háčkování

Naučím úplné základy háčkování, můžeme uháčkovat, kdo co bude chtít - čepici, šálu, polštář deku - co si kdo bude přát....

Praha
20140203-110149-linkedin.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 24.7.

LinkedIn od A do Z

Během workshopu se společně naučíme vytěžit ze sociální sítě LinkedIn maximum pro šťastnější kariéru, efektivnější hledání zaměstnanců i lepší obchodní vztahy.

Praha
2uyjcun4h57-mozek-15.jpg Zbývá už jen poslední místo

Manuál na Mozek KURZ

Mozek není větší záhada než vesmír. Naopak - existují pravidla, jak naše mysl funguje. Přijďte se naučit, jak vyzrát na mozek a mít tak život ve vlastních rukách. Jak na vlastní mozek vyzrát a konečně se přestat bát?

Praha
99fslyr3aq4-bald-eagle-521492-1920.jpg

Váš talent je životní kompas

V hloubce svého srdce víte, že je ve vás výjimečná tvůrčí bytost, která takovou změnu umí způsobit. Možná ji ještě nevidíte, ale jasně ji cítíte. Ta bytost chce ven. Chce tvořit...

Praha
4qh2htcknkm-relu-shoot-119.jpg

Vyrob si svoji Relu tašku

Naučíte se a vyrobíte si originální tašku z použitých papírových pytlů od potravin a dalších odpadů, která unese až 8 kilo a svou papírovou krásou ohromuje na počkání. Dozvíte se také více o životním stylu Zero Waste.

Praha
9hi2egnyres-img-0013.jpg

Háčkování hraček pro začátečníky

Jsi naprostý začátečník nebo jsi už někdy háček v ruce držel/a? Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí tvořit něco úžasného a užitečného. Totiž roztomilé hračky. Ta radost dětí je nedocenitelná.

Praha
7gpqecm2yjg-sketchnoting-zizitom52019.jpg

Kašlete na talent a naučte se sketchnoting

Skečnoting aneb své poznámky si nakreslete! Děláte si poznámky často? A vždy se to na papíře hemží jen písmenky? Budete se divit, ale hodně lidí si dnes poznámky. Nejde tady o umění. Říkáte si - neumím kreslit? Tak toto by se Vám mohlo líbit.

Brno
2rpz6lq854f-shopping-cart-2369143-960-720.jpg

Vše co jste chtěli vědět o jídle (a báli jste se zeptat)

Chcete se cítit dobře a být zdraví? Víte co se za tím ukrývá? Kouzlo zdravého a spokojeného života spočívá v tom, že víme co chceme a to pak děláme. Cílem našeho vědění je jistota a víra, skrze kterou si v každodenním životě testujeme

Praha
782nm58lr3y-notes-514998-1920.jpg

Tvůrčí psaní pro dospělé

Toužíte psát povídky či sepsat delší literární text a nevíte, jak na to? Máte nápady, ale nakonec vždy skončíte s prázdným listem papíru nebo se vám námět rozplyne mezi řádky?

Praha
87zozyuohza-img-20190126-163002.jpg

Dechem ke klidu a vitalitě

Dech máš vždy s sebou. Dech tě provází od narození až do konce. Zásobuje tě energií každou vteřin tvého života. Pojď mu porozumět!

Brno
4fngjggsxez-4pnh7oeaham-img-6105.jpg

Sebekoučink pro mladé aneb co se sebou ve světě nekončících možností

Je Ti 17 až 25 let? Studuješ střední, vysokou nebo pracuješ, ale tak nějak nevíš co se sebou? Frustruje Tě dnešní rychlá doba plná možností? Přijď na workshop, popereme se s tím spolu!

Brno
2t56882iets-tehotensky-kurz.jpg

Trochu jiný těhotenský kurz

Kurz vedený psycholožkou je jiný v tom, že do centra neklade miminko a porod, ale Vás: ženu, která se těhotenstvím sama vnitřně mění a klade si otázky. Ať už se v „jiném stavu“ cítíte jakkoli, pojďte sama sobě porozumět.

Praha
8ao1ccspcav-1557569430852.jpg

Seznámení s Arduinem

Seznamte se s Arduinem a vytvořte si svůj vlastní projekt! Dostanete k dispozici materiál i spoustu rad jak na to :)

Praha
64ejw50usac-int2.jpg

Interiéry pro začátečníky

Jste zoufalí, jakou vybrat sedačku, aby se hodila k podlaze a jaké závěsy, aby vše ladilo? A co koberec a polštáře? a jaký lustr.....Jak to vše dát dohromady, aby to ladilo, aby se nám v tom dobře žilo a cítili se tam dobře? Tady je návod.

Pardubice
7sayjrgx9k6-blue-pillow-4111909-340.jpg

Osvobození s vůněmi

UVOLNĚNÍ RODINNÝCH POUT a HOJNOST Osvobodit sebe a své předky z linie chudoby, uvolnit pouta, která nás stále vrhala do stejných modelů, stejného vnímání světa kolem sebe.

Praha
2n7uzdg8fwe-dreamstime-xxl-11139689.jpg

Zdraví ženy podle čínské medicíny I

Pokud chcete pochopit své ženské tělo, zbavit se bolestí, pečovat o sebe v souladu s přírodou, kultivovat vnitřní klid, tento cyklus je určen pro Vás.

Praha
7typsexrqqv-52075877-2266521563608024-6967888867806412800-n.jpg

Počátek - sám sobě koučem

Necítíš se ve své kůži a chybí ti často životní energie? Něco tě trápí a nevíš, co s tím? Je před tebou složitá situace a nevíš, jak se rozhodnout? Tento večerní kurz je pro tebe, pokud na to nechceš být sám/a.

Praha
7dheku9bnel-pruvodce-1.jpg

Zážitkový kurz masáží od A do Z

„V tomto kurzu Vám nabízím přesně to, co bych já sám jako masér na začátku své cesty uvítal. Zážitkové prožití rozmanitých masážních stylů z pozice maséra i masírovaného, informace v souvislostech a nezávislý přehled trhu.”

Praha
9422730-buddha-993059_1920.jpg

Večery s klasickou relaxací

Dýchat, vnímat, uvolnit se, vyčistit si hlavu, užít si chvíli klidu a pohody... Vyzkoušejte si osvědčené relaxační metody pod vedením zkušené psycholožky. Každý sudý čtvrtek večer - pokaždé něco jiného.

Praha
6q4586tae6d-soldering.jpg

Pájení pro úplné začátečníky

Každý správný kutil musí umět pájet! A to se přesně naučíte. Všichni účastníci dostanou součástky, vybavení, teoretickou instruktáž a budou odcházet s vlastnoručně sestaveným výrobkem.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.