Jana Berková

Jana Berková

Na Naučmese od 20.9.2014, vedl/a kurzy pro 20 účastníků. Navštívil/a 7 kurzů.

Kvásek je mojí vášní.

Své více než 5ti leté zkušenosti Vám ráda předám.

Načetla jsem co se dalo, vyzkoušela, vše co mě napadlo, nafotila skoro všechno a výsledkem je moje první česká Kvásková kuchařka. Křtili jsme ji na Bioslavnostech ve Starém Městě pod Sněžníkem a koupit si ji můžete u mě.

O rok a půl mladší je druhý díl kuchařky - bez lepku a bez cukru. Vše je popsáno na mém webu.

Často mě uvidíte na různých akcích, kde vždy kvásek zapadne. :o) Ať už s čokoládou, s kytkami na Floře, s Hanáky na slavnostech, s Flerem i na Farmářských trzích. Mým posláním je šířit kváskové umění do všech kuchyní. 

Pořádám kurzy individuální, skupinové i rodinné u Vás doma a hlavně co nejvíce praktické. Ráda přijedu kamkoliv, přes moře raději popluji, než poletím.

Vše, čím právě žiju najdete na mém webu a facebooku. Občas odskočím od trouby do svého fotoateliéru, abych proměnila a vyfotila i lidi, protože ti mi i řeknou, že se sobě líbí. Chlebovi je to jedno :o) Jsem fotografka, co fotí vše z kvásku a lidi, které napřed nalíčím. Pokud Vás to zajímá, klikněte si na www.FotoAteliérProměn.cz. V současnosti fotím jen portrétní fota a průkazy bez nalíčení. Ateliér jsem opustila a fotím kdekoliv jinde.

Je mi ctí, že jsem objevila Naučme se, protože se tu může každý naučit úžasné dovednosti. Kurzy ale pořádám i mimo něj.

Těším se s Vámi na setkání! S kváskovým pozdravem Jana 

 

 

Jana

Přihlášený na kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.