Video kurz

Balíček: Asertivita, Prezentace, Vyjednávání, Pořádek a MS Excel

20150708-191636-16597796040-a6dbe31e32-z.jpg

Naučmese tým

Toto je souhrnný lektorský profil pro tým Naučmese – pořádáme pod ním zejména Naučmese festivaly, Čaje o šesté či Lektorské srazy.  Více o lektorovi »

20150708-191636-16597796040-a6dbe31e32-z.jpg

Naučmese tým

Toto je souhrnný lektorský profil pro tým Naučmese – pořádáme pod ním zejména Naučmese festivaly, Čaje o šesté či Lektorské srazy.  Více o lektorovi »

5kjeytxiyvudjvm-balicek.jpg

31 spokojených absolventů kurzu

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Videa lze koupit také jednotlivě: Asertivita, Prezentační dovednosti, Vyjednávání, Excel a Pořádek. Tyto video kurzy jsou přímo z produkce Naučmese.cz 👋

Těchto 5 video kurzů jsme natočili ve formátu microlearning – v 15 minutách se dozvíte ty nejlepší tipy od lidí, kteří dané téma žijou mnoho let. 

Navíc v kvalitní formě: každý kurz je vždy rozdělen do ucelených pěti kapitol. Natočen na dvě kamery a je plný ilustračních obrázků, podpůrné grafiky a podkresové hudby.

Na co se můžete ve video kurzech těšit?

 • Asertivně proti manipulaci

  Petr Brichcín: Stalo se vám, že vám v tramvaji někdo stoupl na nohu a vy jste řekli: „Promiňte prosím, stojíte mi na noze.”... možná svoje věty začínáte: „promiň, ale chtěl bych ti říct“. Vítejte v klubu manipulovaných. Mám pro vás pár tipů, jak z klubu ven. 

 • Prezentační dovednosti 

  David Svoboda: Proč „Takže dobrý den“ určitě není dobrý začátek vaší prezentace, co vše (ne)platí na nervozitu a jak správný nácvik posune vás i vaši prezentaci? Pojďme si odpovědět nejen na tyto otázky.

 • Vyjednávání

  Marek Fáč: Každý z nás ve svém životě se do vyjednávání dostane. Mnohdy ani neví a pak si najednou uvědomí, že se vyjednává. Mám super zprávu pro ty, kteří k vyjednávání mají takový vztah, že se jim do toho nechce, nemají to rádi.

 • Nejlepší funkce v MS Excel

  Jiří Benedikt: Pracovat s informacemi a daty je v dnešní době čím dál důležitější dovednost. Proto jsem pro vás připravil těchto pět triků v aplikaci MS Excel, které vám pomohou pracovat s vašimi tabulkami.

 • Pořádek doma, pořádek v životě

  Martina Destexhe: Je úplně jedno jestli bydlíme v domě / v bytě / v malém či velkém, co ale jedno není je, jak se o náš domov staráme. Pokud se chceme v životě někam posunout, ať už v pracovní nebo osobní rovině – je potřeba se doma cítit skvěle.

Podrobné popisy jednotlivých kurzů najdete v jejich detailu, kde si je můžete koupit také jednotlivě, za 250 Kč.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.