Video kurz

Balíček: Asertivita, Prezentace, Vyjednávání, Pořádek a MS Excel

3ck625elzgyxp16-20150708-avif.jpeg

Naučmese tým

Toto je souhrnný lektorský profil pro tým Naučmese – pořádáme pod ním zejména Naučmese festivaly, Čaje o šesté či Lektorské srazy.  Více o lektorovi »

3ck625elzgyxp16-20150708-avif.jpeg

Naučmese tým

Toto je souhrnný lektorský profil pro tým Naučmese – pořádáme pod ním zejména Naučmese festivaly, Čaje o šesté či Lektorské srazy.  Více o lektorovi »

5kjeytxiyvudjvm-balicek.jpg

37 spokojených absolventů kurzu

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Videa lze koupit také jednotlivě: Asertivita, Prezentační dovednosti, Vyjednávání, Excel a Pořádek. Tyto video kurzy jsou přímo z produkce Naučmese.cz 👋

Těchto 5 video kurzů jsme natočili ve formátu microlearning – v 15 minutách se dozvíte ty nejlepší tipy od lidí, kteří dané téma žijou mnoho let. 

Navíc v kvalitní formě: každý kurz je vždy rozdělen do ucelených pěti kapitol. Natočen na dvě kamery a je plný ilustračních obrázků, podpůrné grafiky a podkresové hudby.

Na co se můžete ve video kurzech těšit?

 • Asertivně proti manipulaci

  Petr Brichcín: Stalo se vám, že vám v tramvaji někdo stoupl na nohu a vy jste řekli: „Promiňte prosím, stojíte mi na noze.”... možná svoje věty začínáte: „promiň, ale chtěl bych ti říct“. Vítejte v klubu manipulovaných. Mám pro vás pár tipů, jak z klubu ven. 

 • Prezentační dovednosti 

  David Svoboda: Proč „Takže dobrý den“ určitě není dobrý začátek vaší prezentace, co vše (ne)platí na nervozitu a jak správný nácvik posune vás i vaši prezentaci? Pojďme si odpovědět nejen na tyto otázky.

 • Vyjednávání

  Marek Fáč: Každý z nás ve svém životě se do vyjednávání dostane. Mnohdy ani neví a pak si najednou uvědomí, že se vyjednává. Mám super zprávu pro ty, kteří k vyjednávání mají takový vztah, že se jim do toho nechce, nemají to rádi.

 • Nejlepší funkce v MS Excel

  Jiří Benedikt: Pracovat s informacemi a daty je v dnešní době čím dál důležitější dovednost. Proto jsem pro vás připravil těchto pět triků v aplikaci MS Excel, které vám pomohou pracovat s vašimi tabulkami.

 • Pořádek doma, pořádek v životě

  Martina Destexhe: Je úplně jedno jestli bydlíme v domě / v bytě / v malém či velkém, co ale jedno není je, jak se o náš domov staráme. Pokud se chceme v životě někam posunout, ať už v pracovní nebo osobní rovině – je potřeba se doma cítit skvěle.

Podrobné popisy jednotlivých kurzů najdete v jejich detailu, kde si je můžete koupit také jednotlivě, za 250 Kč.

Víš, že Naučmese vede také tyto kurzy?

Víš, že Naučmese vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.