7t0iy9i1qopauyn-katka-1.jpeg

Kateřina Janečková

Na Naučmese od 12. 10. 2023, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Jsem profesionální herečka, lektorka a koučka. v divadelním a filmovém prostředí se pohybuji přes 20 let. Naplňuje mě dělit se o své zkušenosti s dalšími lidmi. 

Vystudovala jsem hereckou konzervatoř – činoherní herectví a nonverbální divadlo a pantomimu na HAMU.

Z mé bohaté herecké a lektorské praxe vznikly „Herecké Workshopy Kalegro“, jejichž cílem je vzdělávat, objevovat nové talenty a telent v nich, maximálně rozvíjet schopnosti každého jedince a poskytovat nejen zpětnou vazbu, ale také doporučení v herecké či "neherecké" dráze.

V průběhu let jsem vytvořila unikátní metodu, díky níž jsou mé kurzy vhodné pro všechny, kteří by rádi zlepšili přirozenost a autenticitu svého veřejného projevu!
Ať už se jedná o herectví před kamerou, osobní prezentace nebo například o práci s nervozitou a trémou, naše kurzy zpracovávají všechny tyto oblasti.

Často jsem si kladla otázku, jak dát průchod přirozenosti na základě harmonické spolupráce těla a mysli, jenž vyústí v uvolněné vystupování,  které udrží pozornost posluchačů a posílí důvěryhodnost mého projevu. díky fúzi mých hereckých a každodenních zkušeností jsem na to přišla a ráda vám své bádání předám.

Cílem mých kurzů je pojmout přirozenost za standardní stav, za jakýchkoli podmínek.

Těším na náš společný uvolněný zážitek ;) 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.