2jt52pit6ftmj4i-a1a0917.jpeg

Moni Barczik

Na Naučmese od 30. 9. 2017, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 3 kurzy.

,,If you CAN DREAM IT, You CAN DO IT." Walt Disney

Živím jako nájemný IDEA MAKER. Má fantazie začíná tam, kde končí fantazie normálních lidí. Přesto vím, že i ten nejvíc hippie blikající jednorožec musí stát fialovýma kopýtkama pevně na zemi. 

Miluji cestování, poznávání nových lidí, kultur i věcí. Můžete mě vidět v maskáčích u táboráku, v tanečních botách na salsa párty, nebo s lahví dobrého vína na Náplavce.

Přes 10 let se věnuji kreativitě, teambuildingům, eventům a zážitkům. Svou první akci jsem organizovala, když mi bylo 10 let. Vydělala jsem si 2 500 Kč a utratila je na pouti za koulení a klece. (Proto neškolím finance, ale kreativu a timemanagment) :D

Má největší akce byla 2 200 lidí KB. A nejvíc mazec byla TOP 6 osob Pepsico. Prošla jsem si několika eventovými agenturami a mám za sebou více jak 1 000 firemních akcí. 

Měla jsem to štěstí být jednou ze zakládajících členů zábavního parku FUTURENTO. Vymýšlela jsem hru, příběh a měla jsem na starosti bussines.

Jako srdcovku a splněný sen mám už tříletý start-up CHCI TI ŘÍCT. Pomáhám mužům okouzlovat ženy. 

Aktuálně se věnuji značkám. Pomáhám vytvářet nové a refreshuji stávající. Mou práci můžete vidět na komunikaci značek jako je BOSH, DANONE, PRINGLES,  ad. K tomu vymýšlím interaktivní hry, píšu texty k písničkám a dodělávám si vysokou školu kreativní komunikace VŠKK.

Tím, že jsem člověk, co chce všechno zkusit a dělá vždy na několika projektech najednou, bylo nutností se naučit brilantně pár dovedností. A o ně se s Vámi moc ráda podělím.

Co školím:

KREATIVITA - Kde brát inspiraci, celý její proces, ukočírování, převedení do praxe, schopnost ji odkomunikovat těm normálním.

TIMEMANAGMENT - určit si cíl, rozfázovat na úkoly, sebedisciplina, jak si vést DIÁŘ, jak udělat MIND MAPY, jak na TO DO LISTY... Také ale jak umět odpočívat a odměnit se.

VIZE - určit si vizi, nastavit reálnou cestu k ní, motivovat sebe i ostatní, převést ji do reálného života.

Těším se na Vás

Vaše Moni

 

 

Moni

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (3):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.