2ysaog701uzd6hg-jj.jpeg

Moni Barczik

Na Naučmese od 30. 9. 2017, vedl/a kurzy pro 4 účastníky. Navštívil/a 3 kurzy.

,,If you CAN DREAM IT, You CAN DO IT." Walt Disney

Živím jako nájemný IDEA MAKER. Má fantazie začíná tam, kde končí fantazie normálních lidí. Přesto vím, že i ten nejvíc hippie blikající jednorožec musí stát fialovýma kopýtkama pevně na zemi. 

Miluji cestování, poznávání nových lidí, kultur i věcí. Můžete mě vidět v maskáčích u táboráku, v tanečních botách na salsa párty, nebo s lahví dobrého vína na Náplavce.

Přes 15 let se věnuji kreativitě, tvorbě brandů, teambuildingům, eventům a zážitkům. Svou první akci jsem organizovala, když mi bylo 10 let. Vydělala jsem si 2 500 Kč a utratila je na pouti za koulení a klece. (Proto neškolím finance, ale kreativu a Time Managment a jiné) :D

Má největší akce byla 2 200 lidí KB. A nejvíc mazec byla TOP 6 osob Pepsico. Prošla jsem si několika eventovými agenturami a mám za sebou více jak 1 000 firemních akcí. 

Měla jsem to štěstí být jednou ze zakládajících členů zábavního parku FUTURENTO. Vymýšlela jsem hru, příběh a měla jsem na starosti partnery. Jako srdcovku a splněný sen mám od roku 2017 ,,start-up" CHCI TI ŘÍCT. Pomáhám mužům okouzlovat ženy :)

Aktuálně se věnuji značkám. Vytvářím nové a refreshuji stávající. Mou práci můžete vidět na komunikaci značek jako je BOSH, DANONE, PRINGLES,  ad. Dále vymýšlím interaktivní hry, píšu texty k písničkám, knížky a nepřestávám vzdělávat sama sebe :)

Tím, že jsem člověk, co chce všechno zkusit a dělá vždy na několika projektech najednou, bylo nutností se naučit brilantně pár dovedností. A o ně se s Vámi moc ráda podělím.

Těším se na Vás

Moni

 

 

Moni

Navštívené kurzy (3):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.