Punkové podnikání

611dcq9a29c-img-0084.jpg

Pavel Ovesný

Miluju život na volné noze. A právě pro freelancery tvořím weby, pomáham s obsahovým marketingem i samotným podnikáním. Píšu články o veganství pro vlastní web Více o lektorovi »

611dcq9a29c-img-0084.jpg

Pavel Ovesný

Miluju život na volné noze. A právě pro freelancery tvořím weby, pomáham s obsahovým marketingem i samotným podnikáním. Píšu články o veganství pro vlastní web Více o lektorovi »

1atf1vtikma-osobni-znacka.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 602 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Chystáte se na volnou nohu a nevíte, co všechno to obnáší? Máte nápad v šuplíku a rádi byste jej oživili? Osvovujete si základy podnikatelské abecedy a chcete se ujistit, že jdete po správné cestě?

Podnikání na volné noze je tak trochu desetiboj a během kurzu si projdeme celou škálu činností a dovedností, jenž je třeba zvládnout. Začneme u startu nápadu, uvědomění si vlastní přidané hodnoty i odlišnosti, přes osobní marketing a hledání spolupráce v "terénu" i na internetu, a skončíme u cenotvorby, kariérní strategie nebo tipů, jak si zorganizovat čas a být efektivnější.

Budeme hledat odpovědi na otázky typu: "Jak vtisknout do projektu sebe samého - jedinou věc, kterou nikdo nemůže zkopírovat?" nebo "Jak dát o svém projektu vědět těm správným lidem?" a mnohé další. Budeme si navzájem sdílet své postřehy a radit, přidám také "veselé historky z natáčení" ze svojí takřka dvacetileté praxe, ilustrující, jak si v některých situacích poradit. A podíváme se také na možná rizika a narušíme romantickou představu freelancingu jako bezstarostného zaměstnání s notebookem někde na pláži.

Proč dorazit na Punkové podnikání?
- Nabídnu vám komplexní pohled na rozsah práce na volné noze
- Konkrétní situace ilustruju příklady z mé vlastní praxe
- Formu a témata jsem vypiloval během více než 60 termínů, během kterých kurzem prošlo takřka 600 účastníků. Mnozí z nich si pochvalovali, že už během kurzu dostali nové užitečné nápady.

Kdo si z workshopu odnese nejvíc:
- Ti, kteří o volné noze už vážně uvažují, mají konkrétní ideu, hledají inspiraci a způsoby, jak se pustit do práce. Mají odvahu pokládat konkrétní otázky.
- Ti, kteří na volné noze už první měsíce či rok až dva jsou, a chtějí najít nový úhel pohledu nebo sdílet své úspěchy i nesnáze.

Kdo si odnese méně:
- Ti, kteří pracují na volné noze už delší dobu (ale jak praví okřídlené pořekadlo "Opakování je matka moudrosti") nebo se věnují firemnímu podnikání (které se v řadě oblastí od freelancingu odlišuje).
- Ti, kteří se chtějí "jen" inspirovat, ale konkrétní nápad ještě nemají. Odcházejí sice motivovaní, ale bez konkrétních činů se přínos brzy vytratí.

Více o Punkovém podnikání na blogu, Facebooku a Twitteru

 

Víš, že Pavel vede také tyto kurzy?

Víš, že Pavel vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.