2ns757nm77m-michal-doubek-oprava.jpg

Michal Doubek

Na Naučmese od 21.11.2015, vedl/a kurzy pro 112 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Celý profesní život se věnuji poradenství a plánováním, zajišťováním rizik a bezpečnosti, vyhledáváním investičních příležitostí a efektivní správě vlastních i cizích peněz.

Po 6 letech aktivního vzdělávání a tvrdé práce jsem začátkem roku 2016 založil neziskovou organizaci, která si klade za cíl především vzdělávat generaci dnešních dětí na základních školách, protože jejich finanční gramotnost je velmi nízká.

Mnoho lidí je stále velmi zadluženo, neumí pracovat s rozpočtem, využívají bez rozmyslu kreditní karty, neinvestují a netvoří dlouhodobé rezervy. A jejich chování následně kopírují jejich děti. 

O pár měsíců později jsem založil poradenskou firmu, která je výjimečná v tom, že jako jedna z mála firem není placena formou provizí, není závislá na každodenním obchodu a prodeji finančních produktů, které lidé často ani nepotřebují.

Jsme placeni přímo od našich klientů na základě smlouvy o poskytování poradenských služeb. To zvyšuje transparentnost, důvěryhodnost a taky možnost se věnovat potřebám klienta více do hloubky a opravdu být motivován růstem majetku našich klientů.

Cílem je sdělovat informace z finančního světa přeložené do srozumitelného jazyka a předat Vám finanční vzdělání, které pochopíte.

Proto prostřednictvím odborných seminářů ukazujeme principy, které jsou základním pilířem při budování osobního a rodinného majetku.

Michal

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.