7alfvml0yqz-akivotrubova.jpg

Aki Votrubová

Na Naučmese od 24. 7. 2017, vedl/a kurzy pro 567 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Ahoj, jsem Aki, na Naučmese jsem už třetím rokem a mými kurzy prošlo už 500 lidí a všem tímto děkuji za krásné recenze!

Jsem vášnivá instagramerka a prací s Instagramem se živím. Na svých školeních nabízím trojí vhled marketérky, fotografky a influencerky/blogerky zároveň. Instagramu a influencer marketingu se věnuji od jeho počátků v ČR. Mám za sebou instagramové a influencer kampaně a správu instagramových účtů velkých zadavatelů jako jsou T-Mobile, Milka, Aperol Spritz, Jägermeister, Mattoni nebo třeba spolupráci s českými designérskými značkami Showroom. (Soolista, PBG, Eiri) či Mooyyy jewelry. Značce adidas se starám o Running women influencerky na Instagramu. 

Pro značky zajišťuji jednorázové kampaně/soutěže/promo-akce, ale i dlouhodobou správu profilů, propojuji je s influencery a pomáhám s tvorbou strategií napříč sociálními sítěmi, které jsou můj denní chléb jak v práci tak v osobním životě.

 

Můj soukromý účet @akivotrubova sleduje přes 17 000 lidí a reflektuje můj každodenní život, cestování a to, co mi dělá v životě radost – ať je to design, móda, sport či třeba gastronomie.

Aki

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?