20150817-122212-1.jpg

Lucie Gramelová

Na Naučmese od 17. 8. 2015, vedl/a kurzy pro 489 účastníků. Navštívil/a 7 kurzů.

Jazyky jsou moje vášeň. Vystudovala jsem španělštinu a řečtinu, taky mluvím anglicky, německy, italsky, francouzsky, portugalsky, nizozemsky, rumunsky nebo třeba albánsky. Není to žádná věda a ráda se s vámi podělím o to, jak na cizí jazyky vyzrát. 

Pracovala jsem jako průvodkyně, překladatelka, tlumočnice a učila jsem na různých typech škol, prostě pořád se to všechno nějak točí kolem jazyků. Jsem taky autorkou několika jazykových učebnic a knihy Jak vyzrát na cizí jazyky.

Pokud Vás taky baví jazyky, určitě se mrkněte na moje stránky Jazykový koutek. V současnosti tu najdete víc než stovku slovníčků, gramatik nebo třeba učebnic. Ne, ne, to jsem nepsala všechno já. Co jsem se napřemlouvala svých kolegů lektorů nebo svých studentů, aby se o svoje materiály taky podělili :-) Na stránkách také najdete moje články o tom, jak se učit jazyky, nebo třeba různé jazykové zajímavosti. Zde si můžete stáhnout nejčtenější články z blogu.

Z mých kurzů tady na Naučmese je nejoblíbenější kurz Jak se učit jazyky. Novinkou je navazující kurz Jak se učí polygloti. Na jaře a v létě také pořádám kurzy na cesty, konkrétně pro jazyky: španělština, italština a řečtina.

Lucie

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.