5ckfbg9c9ct-foto-ja-sb-svatopluk-bartik-pecha-kucha-zm2.png

Svatopluk Bartík

Na Naučmese od 22. 5. 2013, vedl/a kurzy pro 305 účastníků. Navštívil/a 4 kurzy.

Od roku 2000 se zabývám realizací volebních kampaní, od roku 2004 i strategiemi kampaní. 

Sám jsem úspěšně dvakrát kandidoval, nejprve v roce 2006, kdy jsem skončil jako opoziční zastupitel MČ Brno-střed za Stranu zelených. Následně, v roce 2014 jsme vyhráli volby (nezávislý za hnutí Žít Brno), takže jsem ve volebním opbdobí 2014 - 2018 působil jako uvolněný radní MČ Brno-střed s gescí legislativy a informatiky. 

Předtím jsem pracoval jako mediální poradce se specializací na strategie komunikace, krizovou komunikaci a politický marketing. Zabýval jsem se také lobingem a realizací public affairs projektů a protikorupčním poradenstvím (např. jako poradce předsedy vlády ČR).

Moje semináře jsou podložené zejména vlastní dlouholetou praxí:
Od roku 2000 jsem vedl zhruba desítku volebních kampaní do obecních i krajských zastupitelstev či senátu (4Koalice, Strana zelených, STAN, nezávislí kandidáti za SZ a TOP09 a další) a pracoval jsem na dalších veřejných kampaní (např. kampaň k brněnskému referendu v r. 2004).
V roce 2018 jsem připravil a implementoval vítězné strategie volebních kampaní v Nitře pro Marka Hattase (vítěz primátorských voleb v přímé volbě) a SNK Čisté Šlapanice (11 mandátů z 21).

Mými školeními prošlo v posledních letech několik stovek absolventů. S referencemi na školení zprostředkovaná prostředictvím portálu naučmese.cz se můžete seznámit například ZDE.

V březnu 2013 jsem uspořádal v Brně protikorupční barcamp Bořit a ničit, v říjnu 2013 pak protikorupční festival Projektovat a stavět #1. V roce 2011 jsem byl spoluzakladatelem satirického portálu ŽítBrno.cz. Nejsem členem žádné politické strany či hnutí.

Můj profesní životopis najdete na LinkedInu: www.linkedin.com/in/svatoplukbartik/.

Svatopluk

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.