Naučmese MiniFest
5ckfbg9c9ct-foto-ja-sb-svatopluk-bartik-pecha-kucha-zm2.png

Svatopluk Bartík

Na Naučmese od 22. 5. 2013, vedl/a kurzy pro 265 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

V současné době jsem uvolněným radním MČ Brno-střed s gescí legislativy a informatiky. Předtím jsem působil jako mediální poradce se specializací na strategie komunikace, krizovou komunikaci a politický marketing. Zabýval jsem se také lobingem a realizací public affairs projektů a protikorupčním poradenstvím (např. jako poradce předsedy vlády ČR).

Moje semináře jsou podložené zejména vlastní dlouholetou praxí.

V roce 2006 a posléze i v roce 2014 jsem úspěšně kandidoval do zastupitelstva Městské části Brno-střed. Od roku 2000 jsem vedl necelou desítku volebních kampaní do obecních i krajských zastupitelstev či senátu (4Koalice, Strana zelených, STAN, nezávislí kandidáti za SZ a TOP09 a další) a pracoval jsem na dalších veřejných kampaní (např. kampaň k brněnskému referendu v r. 2004).

Mými školeními prošlo v posledních letech několik stovek absolventů. S referencemi na školení zprostředkovaná prostředictvím portálu naučmese.cz se můžete seznámit například ZDE.

V březnu 2013 jsem uspořádal v Brně protikorupční barcamp Bořit a ničit, v říjnu 2013 pak protikorupční festival Projektovat a stavět #1. V roce 2011 jsem byl spoluzakladatelem portálu ŽítBrno.cz. Nejsem členem žádné politické strany či hnutí.

Svatopluk

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.