Slavíme 6. narozky!
7439460-pavel-ovesny-800-ctverec.jpg

Pavel Ovesný

Na Naučmese od 8.6.2012, vedl/a kurzy pro 1140 účastníků. Navštívil/a 60 kurzů.

Více než dekádu jsem se profesně točil okolo muziky – začínal jsem v prima partě okolo Radia Strahov, později Akropolis, 10 let jsem vedl internetový hudební časopis Freemusic.cz, později pak další hudební web Xplaylist.cz. Kromě psaní a editovaní textů jsem si také vyzkoušel, jaké je to vydat cédéčko nebo organizovat koncerty.

Na způsob obživy jsem pak povýšil i další ze svých hobby - tvorbu webových stránek a internetový marketing, kde se snažím zůstat při vybírání zakázek věrný freelanerům, malým firmám a také projektům ze světa kultury a neziskovek. O mé zkušenosti s redakčními systémy Drupal a Wordpress se rád podělím v kurzu Webové lego? Drupal! a Wordpress pro zelenáče.

Baví mě život na volné noze, pro který se snažím nadchnout i ostatní. Proto vzniknul můj první kurz Punkové podnikání, kde s dalšími freelancery i těmi, kteří to chtějí teprve zkusit, sdílíme navzájem své radosti, nápady i neúspěchy. Během více než šedesáti pokračování jsem vyslechl desítky a desítky podnikatelských příběhů, díky jejichž zkušenostem a vlastním 13 letům praxe tento workshop neustále vylepšuju.

Věnuju se i individuálnímu podnikatelskému poradenství netradiční formou - během túry přírodou. Spoluorganizuju též networkingové setkání Podnikáme u Berounky a popularizuju koncept tzv. mastermind skupin.

Posledních deset let se také aktivně zajímám o zdravý a udržitelný životní styl, alternativní způsoby stravování jako je vegetariánství, veganství a vitariánství, vaření i nevaření z průmyslově nezpracovaných potravin. Pokud vás tohle téma zajímá, přijde si popovídat a dozvědět se něco nového na kurz Veganství pro zelenáče, Tvůj kámoš mixér nebo navštivte moji "srdcovku", portál Vegmania.cz.


Pavel

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.