Video kurz

Content marketing pro jazykové volnonožce

2v3ylpgf3vn3180-img-20181025-172341-u.jpeg

Content marketing neboli obsahový marketing je forma marketingu zaměřená na tvorbu, publikování a distribuci obsahu, který je pro dané cílové publikum relevantní.

Content marketing je pro jazykového volnonožce skvělá volba, a to zejména ze dvou důvodů. Tím prvním je skutečnost, že my jazykáři nebýváme moc draví a na klasický marketing a prodej prostě neslyšíme. Content marketing se nevnucuje a nepodbízí. Druhým důvodem je fakt, že jsme přirozeně obklopeni obsahem, a to víc než jiné profese. Obsah je všude kolem nás! Stačí, když se teď podíváte do wordu, mrknete do Google Docs, které sdílíte se svými studenty, nebo projdete powerpointové prezentace, které jste připravovali na konference, ale třeba taky ještě ve škole. 

Tam všude se skrývá obsah - nápady, náměty, ale mnohdy už hotové texty. Stačí obsahu dát konkrétní formu a poslat ho do světa. Content marketing ale neslibuje úspěch přes noc, je spíš pro lidi, kteří berou jazyky vážně - jako práci na celý život. Nebo aspoň na nejbližších pár let :-)

Ke kurzu vám obratem přijde na vaši mailovou adresu také několik bonusů v pdf. Některé z nich jsem připravila speciálně pro tento kurz, ale některé mi už roky visí nad pracovním stolem - abych na nic nezapomněla, když vkládám nové příspěvky na blog, nebo abych měla kam sáhnout pro inspiraci, když plánuju příspěvky na sítě.

Kapitoly

 1. Úvod
 2. Co je obsahový marketing
 3. Nudná teorie
 4. Cílová skupina a kde ji hledat
 5. Pro koho je a pro koho není content marketing
 6. Monetizace obsahu
 7. Blog
 8. Google Analytics
 9. Facebook
 10. Instagram
 11. O Instagramu s Ivanou Kudrnovou
 12. Newsletter I
 13. Newsletter II
 14. Závěr

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.