Blog to business / Business to blog

20140921-135152-screenshot-2014-07-20-18.06.48.png

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 66 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Blogování zajímá čím dál víc lidí. Dá se na něm vydělat, získat slušný vliv, postavit kariéra a dá se na něm taky jen ztratit mnoho času psaním textů, které nikdo nečte. Abyste byli dobří blogeři, musíte totiž umět víc než jen dobře psát. 
 
Musíte znát alespoň něco z marketingu, copywritingu, psychologie a ještě k tomu dobře ovládat téma, o kterém chcete blogovat. To je na jednoho člověka celkem dost věcí, co říkáte? :-) 
 
Pojďte strávit jeden tím, že se naučíte vše, co potřebujete, k tomu, abyste mohli překlopit váš blog v úspěšný projekt, na kterém se dá stavět. Pojďte se podívat na váš blog zvenku - jak ho vidí ostatní, co od vás očekávají, co jim můžete nabídnout víc? Ne, ne, nic se nebojte, nečekává vás post-moderní marketingové kázání. 
 
POZOR: Toto je první a na dlouhou dobu poslední kurz, na kterém potkáte společně odborníka na budování osobní značky a marketéra / blogera. Vypsané jsou pouze dva termíny.
 
 
10:00 - 13:15 Branding & marketing 
 
Pomůžeme vám přemýšlet o svém psaní jako by to byl business. Protože beztak část z vás už takto přemýšlí, že? :-)
Dodáme vám business strukturu do vašeho snažení, popracujeme na vašich východiscích, cílech, probereme vaše vnější působení. Vše si na vlastních značkách hezky procvičíte. Kdo bude mít zájem, může svůj blog dát do placu pro zpětnou vazbu. Čekají vás 3 hodiny praxe smíchané s 16 lety zkušeností. Bát se nemusí nováček, nudit se nebude profík. Těšte se na cvičení, ukázky a občas i na nějakou tu legraci. 
 
13:15 - 14:00 Oběd
 
14:00 - 17:15  Copywriting: tvůrčí psaní 2.0 & Content planning & sociální sítě
 
Povíme si vše o sociálních sítích, tvůrčím psaní, copywritingu, psychologii chování lidí na internetu a příkladech z praxe z českého prostředí. Probereme nepsaná pravidla blogosféry, možnosti monetizací blogů a spolupráce s firmami. Samozřejmě se dostaneme k vytváření komunity, haterům a trollům. :-)
 
17:30 - 18:00+ Otázky & diskuze
 
Na všechno, co víme, rádi odpovíme. :-)
 
Kdo vás tím vším provede?
 
Michelle Losekoot si na vlastní kůži ověřila, že na obyčejném blogování jde vystavět svůj svět i kariéru. Bloguje pátým rokem a její blog Růžová panda patří mezi pět nejčtenějších lifestylových blogů v České republice. Michelle se živí psaním, copywritingem a správou sociálních sítí. Je na volné noze. Na základě svého úspěšného blogu píše už druhou knihu, nemluvě o tom, že ji blogování dostalo do firem, kam by se jinak podívala jen v televizi.
 
Karel Mindless Novotný se značkám, reklamě a marketingu věnuje 16 let, z toho poslední rok bez zázemí velkých agentur. Daří se mu radit a pomáhat velkým značkám tady i v zahraničí, stejně jako těm malým nebo začínajícím. Na jaře se se svými workshopy a přednáškami podíval na 3 kontinenty, aby zjistil, že starosti a radosti značek jsou všude stejné. O značkách a marketingu učí, školí, přednáší, ale stejně si pořád v hloubi duše myslí, že staré dobré zboží se prodává samo je nejvíc. Mindless?

Doprovodné fotky

  • 20140921-135151-10325569_10202671312962492_4947786837687899481_n.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.