Lektorský sraz

20150708-191636-16597796040-a6dbe31e32-z.jpg

Naučmese tým

Toto je souhrnný lektorský profil pro tým Naučmese – pořádáme pod ním zejména Naučmese festivaly, Čaje o šesté či Lektorské srazy.  Více o lektorovi »

8ed1f8r4twn-lektorsky-sraz.png

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 112 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

 

Pro koho je setkání určeno?

 1. Pro ty, kteří chtějí začít předávat své zkušenosti a dovednosti na Naučmese.cz
 2. Pro ty, kteří už to dělají, ale chtějí se inspirovat od dalších zkušených lektorů a potkat se a pobavit s dalšími lektory.

Jak to bude probíhat?

 • V první polovině si poslechneme krátké 10-15 minutové přednášky od zkušených lektorů (viz níže).
 • V druhé půlce přejdeme do diskuze. Rozdělíme se k 6 stolům do menších skupinek a u každé z nich bude jeden ze zkušených lektorů (viz lektoři níže) – můžete se jej na cokoliv zeptat a společně s dalšími účastníky vám bude nápomocen probrat konkrétní dotazy k vašemu tématu kurzu a dát vám zpětnou vazbu.
 • Po oficiální části můžeme zůstat i déle po deváte večer v Hubu na baru nebo se přesunout do některé z nedalekých podniků (rozhodneme se podle počtu účastníků).

Lektoři, kteří vystoupí se svým tématem:

 • Karel Mindless Novotný: Člověk, který vyprodá každý svůj kurz za pár hodin. Poví nám o budování osobní lektorské značky a také o tom, jak sám lektoruje.

 • Erika Piesch: Je profesí lektorka lektorů, trenerů ve velkých firmách. Z rukávu, v uvolněné náladě ji vlastní, vytřepe zaručené lektorské tipy.

 • Lubomír Kobeda: Na svých kurzech učí péct lidi chleba, z ohlasů je nám však jasné, že jim mimojiné předává silné nadšení pro věc. Bude povídat o tom, jak s lidmi pracuje na kurzu i po něm.

 • Lucie Gramelová: Ukáže, jak vám může pomoci psaní tématického blogu s naplněním vašeho kurzu. Proč dávat lidem něco zdarma a jak s nimi dále pracovat.

 • Tomáš Tatranský: Když začínal nedařilo se mu, nikdo se na kurzy nehlásil. Nevzdával to a po 7-8 pokusech se to rozjelo. Dnes má jeden z nejúspěšnějších kurzů na Naučmese. Poví vám, co zkoušet místo smířeného svěšení hlavy.

 • Dalibor Neuwirt: Miluje hudbu a jde svou cestou. Před pár lety si předsevzal, že by se chtěl lektorováním plně živit a teď se mu to daří. Zasdílí s vámi, jak své kurzy propaguje a co mu pomáhá je pravidelně plnit.

K setkání zajístíme i večerní občerstvení a víno (pravděpodobně zeleninu, hummus a další pomazánky). Cena kurzu pokrývá pronájem prostor, drobnou odměnu lektorům a občerstvení.

Těšíme se na vás!
Za lektory i Naučmese tým,
Adam Marčan

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.