• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
4eanht18odr-img-2816.jpg Kurz je zdarma

Cvičení 5 Tibeťanů

Cvičení 5 Tibeťanů, 5 tibetských ritů, včetně vysvětlení, co každý cvik/rit znamená a jak ho cvičit. Program doplňuji o své zkušenosti z cesty, práci na sobě a to, co vycítím, že je vhodné říci v danou chvíli.

Praha
8c5hzx93zxl-kombinace-ch-map.jpg

Všichni máme geniální dítě - co musíme jako rodič vědět!

To co jsme si mysleli o výchově, výživě a rozvoji našich dětí, je v dnešní době nedostatečné. Jsou zde nové, převratné objevy a postupy, jak maximálně "ochránit" génia v našich dětech!

Brno
5lgxy2t1zio-spokojena-zena.jpg

Student Mindfulness

Stává se vám někdy, že se nedovedete dostatečně soustředit na úkoly či čtení skrypt? Poznejte mindfulness a zlepšete svou pozornost a paměť! V iniciačním kurzu si osvojíte jak na to!

Brno
3s3xjyjbcsg-mother-and-daughter-3544333-1920.jpg

Webinář: Jak najít společnou řeč s dětmi

Pomocí praktických ukázek a modelových situací ze života si ukážeme jaký vliv má styl naší komunikace na naše děti - na jejich sebedůvěru, sebehodnotu, zdraví a jejich budoucí život.

Praha
4ujv5x0dehg-rawpixel-415593-unsplash.jpg

Nauč se vyjednávat

Chcete získat zakázku, vyšší plat nebo jenom víc dnů home office? Máte chuť své vyjednávací schopnosti posunout dál? Chcete cítit větší jistotu u každého jednání?

Praha
2j1q1diomgy-essential-oils.jpg

Setkání s přírodními vůněmi, které zlepšují život

Zážitkové a poznávací setkání s esenciálními oleji nejvyšší kvality s terapeuticko-transformační účinky.

Praha
5i86669r7aa-expa.jpg

Prodej na Amazonu

Za 3 hodiny projdeme kompletní proces od nápadu na zelené louce po účtování na Amazonu a spouštění dalších zemí.

Praha
6wuntduo0l4-f6241902-a4ae-470a-84e1-033f2026fb27.jpg

Kreativní kurzy pro děti

Kurzy pro děti zaměřené na jemnou motoriku a kreativitu vycházející z principů Montessori.

Praha
7q8n4tndv30-img-5302.jpg

Svatební kytice - floristický workshop

V tomto čtyřhodinovém semináři se účastníci seznámí se základy svatební floristiky. Pod dohledem zkušené floristky si zhotovíte dvě vlastní svatební kytice a korsáž pro ženicha. Určeno začátečníkům a mírně pokročilým!

Praha
9603510-kurzz.jpg

Základy háčkování

Naučím úplné základy háčkování, můžeme uháčkovat, kdo co bude chtít - čepici, šálu, polštář deku - co si kdo bude přát....

Praha
61673lu1s7w-1239130-screenshot-8b.jpg Vyprodáno
Volný termín je 7.11.

Úspěšná reklama na Facebooku a Instagramu

Samostatný kurz zaměřený výhradně na placené kampaně na Facebooku/Instagramu. Naučím vás, jak vytvořit beze strachu kvalitní reklamu, která bude fungovat. Ideální seminář pro úplné začátečníky či mírně pokročilé.

Praha
8l30dwk5o3w-mindfulness-tour.jpg

Mindfulness v praxi

Medituješ a potýkáš se s únavou, bolestí nebo tenzí? Máš v hlavě spoustu otázek a nevíš na ně odpověď? Nemáš disciplínu a nevíš, jak se ji naučit? Chceš začít nebo pokračovat, ale pořád ti to nejde? Pak přijdi na tento kurz. Ať už jsi na začátku nebo

Brno
14d3jszvqwr-7hsib0ncd9g-img-20180703-162656.jpg

Jak a kde získat peníze na společensky prospěšné aktivity

Máte nápad a chuť začít pustit se do nějaké společensky prospěšné aktivity a nevíte, kudy do toho? Provedu vás džunglí grantových, dotačních a jiných možností, vyzkoušíte si udělat z nápadu projekt a spoustu dalšího.

Praha
3509450-2016-03-02-kurzjudit-035.jpg

Úvod do výroby domácí a přírodní kosmetiky

Chcete se naučit míchat si vlastní přírodní kosmetiku? Rády sdílíte čas i prostor s dalšími ženami? Hrajete si a vyrábíte rády? Přihlašte se na kurz Úvod do výroby domácí a přírodní kosmetiky!

Praha
3s1mhkeoe3d-dron-foto-dovolena-2017-02-sri-lanka-honzamartinec-0060.jpg

Dron - kurz bezpečné létání, natáčení a legislativa

Jak létat s dronem - bezpečně a správně dle legislativy. Jak natáčet s dronem - zajímavě a za pomoci inteligentních režimů. Kde nalézt "letecké mapy" a správnou předpověď počasí...

Praha
6r466su1pxr-69266242-490668794827982-7380332807714766848-n.jpg

Výroba přírodní kosmetiky - šampony, kondicionéry, kúry a vlasové vody

Vyrobíme si 2 šampony - bylinkový gelový a tuhý šampuk, kondicionér a vlasovou vodu. Probereme přírodní alternativy šamponů včetně vzorečků k vyzkoušení.

Brno
58qordcvwt4-cteni.jpg Kurz je zdarma

Přednášení, čtení, interpretace textu aneb Proč si herci tak dobře pamatují množství textů

Jak působivě přečíst text. Jak pracovat s představou. Co se učí herci jako základ svého projevu. Jaké je využití pro jakoukoliv prezentaci i tu, která je takzvaně z paměti.

Praha
62ft01903hc-art-1840481-1280.jpg

Arteterapie neboli řeč těla a barev

Nevšední zážitek, relaxace i zábava. Arteterapie je nejenom výborným prostředkem, jak se uvolnit po každodenním shonu, ale také metodou, jak lépe poznat sami sebe. Tento kurz je vhodný i pro těhotné maminky.

Praha
8uu4xorf6pv-fb-post-viral.jpg

Cvičení pánevního dna pro otěhotnění

Plánujete miminko? Přijďte se na otěhotnění připravit. Čeká na vás opravdu nabitý den! Workshop je veden dle akreditované metody 3x3 cvičení Školy pánevního dna se zaměřením na podporu otěhotnění.

Praha
8g7j5ilwh0d-a.jpg

Vytvoř si štíhlejší a mladší tělo sebeláskou

... praktické zkušenosti z prožitého procesu... postupně a po malých krůčcích s lehkostí a radostí k trvalé proměně... úspěšně dokázáno na vlastním těle :-)

Praha
5vuvng138as-kreatini-herecky-rozvoj.jpg

Herecký minikurz

Celý svět je jeviště a všichni lidé v něm jsou herci!

Praha
9jzuzvwekv1-dulezitost-sebelasky-1.jpg

Důležitost sebelásky

Seberozvojový workshop, během kterého společně objevíme kouzlo a důležitost sebelásky, její jednotlivé formy a projevy.

Brno
6vp1iovtbqv-naucmese-bg.jpg

#10 Flatlay fotografický workshop v Mocup Space

I Vy můžete znát tajemství hezkých flatlay fotografií pro sociální sítě. Zázemí flatlay fotostudia a kluci (Ďuri a Petr) z Mocup.space, pro Vás chystají kreativní workshop.

Praha
7iqe739zldm-mart-005.jpg

Léčivý taneční workshop Groove dance healing

Tanec tvoří životní sílu. Narodili jsme se pro něj. V tanci jseš kým chceš být. Užíváš si svůj pohyb. Je to ta nejlepší medicína. Setkáváš se se sebou, nehodnotíš sebe, druhé. Jsi sama sobě nejlepším přítelem. Miluješ se. Tvoje tělo je tvůj chrám.

Praha
4t0noshycgl-img-20190718-112231.jpg

Malování a vyrábění pro děti

Pravidelný kurz pro děti je zaměřen na profesionální výtvarné techniky (od akrylu, akvarelu, různých druhů pastelu až po třeba linoryt a kresbu husím brkem) a na vyrábění, z kterého si všechny výrobky odnášíte domů.

Praha
9422730-buddha-993059_1920.jpg

Večery s klasickou relaxací

Dýchat, vnímat, uvolnit se, vyčistit si hlavu, užít si chvíli klidu a pohody... Vyzkoušejte si osvědčené relaxační metody pod vedením zkušené psycholožky. Každý sudý čtvrtek večer - pokaždé něco jiného.

Praha
3987870-kruhuprimnosti.jpg

Večer upřímnosti

Večery upřímnosti jsou skvělou a bezpečnou ochutnávkou světa Radikální upřímnosti. Setkání se koná každých čtrnáct dní v centru Prahy a účastnit se můžete jednorázově nebo opakovaně.

Praha
6fs9thi4sfp-cestaksobe.jpg

Cesta k sobě

Mnoho z nás dokáže emoce vnímat, méně je pak dokáže pojmenovat a ještě menší část z nás o nich dokáže otevřeně komunikovat. Jak jsi na tom ty? Emocemi to celé teprve začíná.

Brno
1m1yjufty4x-dsc-3803-u.jpg

Jak podnikat v jazykových službách

Jste lektoři angličtiny, překladatelé z němčiny nebo provádíte v portugalštině? Nebo prostě jen uvažujete o změně práce? Třemi hodinami si můžete ušetřit roky tápání v oboru.

Praha
6x910hegvg0-pridat-kousek-hlavniho-textu2-1.jpg Vyprodáno
Volný termín je 13.11.

Meditační setkávání

Cyklus Sedm závojů mysli je tu pro lidi, co už nechtějí bojovat s vlastním mozkem. Slovem i v meditaci se budeme zabývat tím, jak a proč mysl funguje. Nabereme odvahu měnit své myšlenky a tím celý svůj svět.

Praha
4b0mb88oog1-8ggzopxk55m-workshop.jpg

Workshop strategické komunikace a PR

Zjistěte jak na strategii komunikace! Připravte si strategii a vytvořte praktický plán řízení komunikace a PR vaší organizaci, firmě, neziskovce nebo podnikání. I s malým rozpočtem a vlastními silami ?

Praha
4926640-screenshot-at-uno-16-13-45-04.png

Šití od začátku 1.

Naučíme se úplným základům ručního a strojového šití tak, abyste byli schopni si ušít a zašít, zkrátit a zúžit. Po zkušenostech z kurzů, které trvají celý den a informací je tak mnoho, jsem se rozhodla kurz rozložit do dvouhodinových lekcí.

Praha
1xib3h9873t-seo.jpg

SEO pro začátečníky aneb jak získat relevantní návštěvnost

Spuštěním nových webových stránek to vše teprve začíná. Ukáži vám, jak se o ně starat s minimálním rozpočtem a jak pěstovat jejich obsah tak, aby vám vyrostly v prostředek, který přivede zákazníky, čtenáře či fanoušky.

Brno
2vmobcn39yq-obrazek-workshop-3.jpg

Zastavte svůj krysí závod s časem

Máte pocit, že písnička: "Chvátám, chvátám nemám nikdy klid", může být vaší osobní hymnou? Stává se vám, že větu: " Nemám čas...to víš..." , vypouštíte z úst více, než byste chtěli. Přijďte to změnit!

Praha
10a48b06inj-naucmese-talent.jpg

TALENT – Odhal svou osobní jedinečnost

Zážitkový workshop, který vám pomůže nasměrovat váš profesní život tak, aby byl v souladu s vašimi hodnotami a osobními zájmy. Pro všechny, kteří neví, co by vlastně měli/chtěli dělat.

Praha
3krpl05z9uh-kurz2.jpg

Korálkové Vánoce

Pomalu se blíží předvánoční shon, tak se pojďte na chvilku zastavit/relaxovat. Dáme si kávu čaj nebo kakao a při tom si vyrobíme dekoraci na vánoce.

Praha

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.