1777240-avatar-jarekmikes.jpg

Jarek Mikes

Na Naučmese od 26. 9. 2016, vedl/a kurzy pro 9 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem profesionální rozjížděč nápadů :-).

Více než 15 let se věnuji Internetu a digitálním technologiím. Jako freelancer pracuji již od roku 2002 a svůj první startup jsem založil v roce 2008. Vybudoval jsem a následně i úspěšně prodal několik internetových portálů a magazínů. Nebylo to ale zadarmo. Neúspěšné projekty i firmy mi otevřely oči jak byznys opravdu funguje. Dnes působím hlavně jako digitální investor, lektor a team leader. Pracuji ve společnosti Digital Payments CZ s.r.o. jako CEO/Product Owner. Pořádám také Festival digitálních nomádů a spoluvytvářím software Digitální kancelář Azami.cz.

Jsem autor nové knihy "100 otázek, na které je lepší se zeptat" z oblasti digitálního nomádství, digitálního freelancingu a startupů.

Dlouhá léta jsem profesně působil jako back-end i front-end vývojář a později jsem se začal specializovat na digitální marketing. Měl jsem tu čest pracovat i pro významné společnosti.

HomeCredit, SolidWorks, Muller Pharma, T-mobile, České Dráhy, Siemens, Sony, Kodys, Česká televize.

Zakládám si na tom, abych čtenáře, posluchače, účastníky kurzů, co nejvíce připravil na skutečnou realitu "digitálního" podnikání. 

V letech 2019, 2020 jsem působil jako Google Certified Trainer. Jsem velký nadšenec do agilních metodik. Miluji Scrum framework. Jsem certifikovaný Scrum Master. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.