1pq55ro3cbyeive-img-00013-1.jpeg

Martina Hamáčková

Na Naučmese od 4. 8. 2023, vedl/a kurzy pro 5 účastníků.

Hooping mi přišel do cesty v roce 2014 a byla to láska na první pohled. 

Jsem tanečnicí, umělkyní, choreografkou, certifikovanou lektorkou tance, performerkou a školitelkou vzdělávacího kurzu. Zaměřuji se na tanec s obručí, protože v kruhu cítím a vidím hlubší smysl než jenom pohyb.

Hooping učím 5 let. Kromě výuky tance se zaměřuji i na to, aby byly moje lekce příjemný prožitkem pro účastnice.

 

Cítím, že skrze lekce, workshopy a vzdělávací kurz podporuji druhé na jejich vlastní cestě k sobě, k uvolnění, k potěšení z pohybu a k životní změně.

Vzdělávací kurz Hooping s dětmi - cvičení a zábavné aktivity s obručí je pro mě cestou, jak přivést nepřímou formou děti k pohybu skrze sdílení svého know-how s vedoucími pohybových kroužků a pedagogy tělesné výchovy.

Hooping mi pomohl rozzářit se a změnit kvalitu života. Při kroužení s obručí zažívám blažené pocity, radost z pohybu, obrovské uvolnění a pocity svobody. 

Zní to jako klišé, ale skrze hooping jsem poznala samu sebe. Mám pocit, jako kdyby mi hooping pomohl naladit se na moji skutečnou esenci. Na to, kdo doopravdy jsem. Když se cítím špatně, zahlcená povinnosti, pod tlakem na výkon, hooping mě z toho často pomáhá vytáhnout se ven.

 

 

Martina

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.