Knihu mám hotovou. Co dál?

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

7h9h0mj0q9mwmub-klimentska-leden-2019.jpeg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Napsali jste knihu, ale nevíte, jak postupovat dál? Netušíte, zda se máte obrátit na nějaké nakladatelství, nebo si raději vybrat samonáklad? Tato konzultace vám pomůže, abyste se v záplavě možností zorientovali a vybrali si tu, která bude pro váš text nejvhodnější.

Komu je kurz určen?

Každému, kdo dopsal knihu a neví, co dál.

Co se během kurzu dozvíte?

Před samotnou konzultací vyplníte krátký dotazník a pošlete ukázku, pak spolu během půl hodiny probereme všechno podstatné. Zamyslíme si, jaký způsob vydání by pro vás byl nejvhodnější. Vysvětlíme si, na co se při nabízení vaší knihy nakladatelstvím či čtenářům zaměřit, co vyzdvihnout, případně kde jsou slabá místa a co je potřeba domyslet. Řekneme si, kolik českých nakladatelství by o vaši knihu mohlo mít zájem a jaké jsou šance, u samonákladu podrobně rozebereme výhody a úskalí jednotlivých možností.

Nejde a nemá jít o motivační kurz, cílem je realistické zhodnocení.

Proč právě ke mně?

Celý můj život se točí kolem psaní – když sám nepíšu, učím to ostatní. Vyšlo mi devět knih, mám zkušenosti se samonákladem, malými i velkými nakladatelstvími. Výuce tvůrčího psaní se věnuji zhruba deset let. Zakládám si na kvalitních kurzech, které vychází z praxe.
Účastníkům se také vždy snažím vyjít vstříc a nabízím spoustu věcí zdarma. S minulými i budoucími účastníky dále pracuji v rámci Facebookové skupiny, která je otevřená všem. O tvůrčím psaní navíc pravidelně píšu články a natáčím krátká videa.

Doprovodné fotky

  • 49ywkdan32b4lxc-banner.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.