Kurz tvůrčího psaní na míru

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

4sp7k9hein2va65-pohyblivy-svatek-10-6-2016-1.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili (8)

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Cena je stanovována individuálně.

Pro koho je kurz určen?

Pro každého, kdo se chce naučit lépe psát.

Jak to probíhá?

Každý kurz je vždy připravován na míru konkrétnímu účastníkovi. Na začátku se domluvíme, co od něj očekáváte a z jakých částí by se měl skládat, a já vám podle náročnosti navrhnu cenu. Pokud na ni přistoupíte, pustíme se do práce.

Kurz je vhodný pro kohokoliv - nezáleží na tom, jestli chcete pilovat povídky, zlepšit se v psaní článků do časopisu nebo mít poutavější blog. Můžeme se zaměřit na detaily i na celek, můžeme zadávat různá cvičení i procházet již napsané texty. Vše může mít podobu pravidelných literárních konzultací i jednorázového setkání.

Pokud budete mít zájem o více věcí, rozdělíme kurz na menší části - za další krok budete platit vždy až tehdy, když dokončíme ten předchozí. Nebudete-li spokojeni, můžeme spolupráci kdykoliv ukončit.

Proč si vybrat mě?

Kurzů tvůrčího psaní se u nás pořádá celá řada. Proč byste tedy měli přijít právě na ty mé? Třeba proto, že jako jeden z mála lektorů tvůrčího psaní skutečně píšu – zatím mi vyšlo devět knih. Většina ostatních kurzů je bohužel vedena lektory, kteří se o psaní zajímají a hodně si toho o něm přečetli, ale žádnou vlastní tvorbu vám neukážou. Pokud hledáte někoho z praxe, jsem váš člověk.

Účastníkům se také vždy snažím vyjít vstříc a nabízím spoustu věcí zdarma. U všech hromadných kurzů najdete sociální místa, s minulými i budoucími účastníky dále pracuji v rámci Facebookové skupiny, která je otevřená všem. O tvůrčím psaní navíc pravidelně píšu články a natáčím krátká videa.

Rád se s vámi na některém z kurzů potkám.

Hromadný, nebo individuální kurz?

Vedu individuální i hromadné kurzy. Který si vybrat? Pokud se chcete pobavit, strávit večer něčím smysluplným, vyzkoušet něco nového, přihlaste se na hromadný kurz. Na těchto jednorázových kurzech ale logicky nemáme čas ani možnost jít skutečně do hloubky - pokud to tedy se psaním myslíte vážně a chcete na sobě soustředěně pracovat, je pro vás určitě lepší individuální kurz.
Pokud si nejste jistí, na který kurz se přihlásit, napište mi.

Doprovodné fotky

  • 4128050-20151103-124523-kurz.png
  • 22jr26hqm4m-39053.jpg
  • 9ztwvlvt6pj-39054.jpg
  • 23rbikdiqpm-39055.jpg
  • 6lhk35r8l5x-39057.jpg
  • 39h00uynpl3-39056.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.