Individuální pravidelný kurz tvůrčího psaní pro děti

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

1gnsz7hxesjtj44-10257843-10203828307682904-1367563589583399165-o.jpeg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Tento dálkový kurz je určen dětem a mládeži se zájmem o psaní (doporučený věk účastníků je deset až patnáct let). Je vhodný pro každého, neboť nevyžaduje žádné znalosti ani předchozí zkušenosti. Lze ho absolvovat jakkoliv rychle či pomalu, tempo je na účastníkovi.

Kurz obsahuje dvacet čtyři zadání, která jsou velmi rozmanitá, zájemci si tak vyzkouší celou řadu různých přístupů, stylů a žánrů. Každé cvičení má navíc dvě varianty, jednu základní a jednu pro zájemce – pokud účastník nestíhá nebo se mu nechce, může vypracovat pouze tu první, zájemci si ale mohou vyzkoušet i "bonusová" zadání, která bývají o něco těžší. Ke každému úkolu je také připojen podrobný komentář s vysvětlením, co dané cvičení trénuje a jak ho lze využít v praxi. A jelikož skupinovou variantou prošly desítky účastníků, přidávám pokaždé i ukázky z jejich textů.

Veškerá komunikace probíhá výhradně po mailu. Všechny texty budu číst, podrobné zpětné vazby ale kurz nezahrnuje – výrazně by jej prodražily a pro většinu účastníků jsou zbytečné. Není ale problém se na nich domluvit. Pokud o ně stojíte, uveďte to prosím při přihlašování do poznámky.

 

Kurzů tvůrčího psaní se u nás pořádá celá řada. Proč byste tedy měli přijít právě na ty mé? Třeba proto, že jako jeden z mála lektorů tvůrčího psaní skutečně píšu – zatím mi vyšlo deset knih. Pokud hledáte někoho z praxe, jsem váš člověk.

Účastníkům se také vždy snažím vyjít vstříc a nabízím spoustu věcí zdarma. S minulými i budoucími účastníky dále pracuji v rámci Facebookové skupiny, která je otevřená všem. O tvůrčím psaní navíc pravidelně píšu články a natáčím krátká videa.

Rád se s vámi na některém z kurzů potkám.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.