Sociální sítě pro kreativce

75xdcrt85bt-lenka-silhanova.jpg

Lenka Šilhánová

Jsem konzultantka sociálních sítí na volné noze, kreativní duše a cestovatelka. K sociálním sítím jsem si našla cestu během života v USA a Velké Británii, kde jsem psala blog Acting Abroad o své nekonvenční cestě za Více o lektorovi »

75xdcrt85bt-lenka-silhanova.jpg

Lenka Šilhánová

Jsem konzultantka sociálních sítí na volné noze, kreativní duše a cestovatelka. K sociálním sítím jsem si našla cestu během života v USA a Velké Británii, kde jsem psala blog Acting Abroad o své nekonvenční cestě za Více o lektorovi »

1m2zpzn7sbg-lenka-silhanova-4.jpg
Praha nebo Skype, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 22 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Živí vás kreativní profese a chcete se naučit, jak se profesionálně prezentovat pomocí sociálních sítí? Nebo máte kreativní koníček, kterým byste se jednou rádi živili, ale nevíte, jak dát lidem vědět o své tvorbě? 

Připravila jsem pro vás kurz, ze kterého si odnesete přehled o tom, které sociální sítě můžete používat, jak přistupovat k tvorbě obsahu a vlastní propagaci nenásilnou, přirozenou a zábavnou formou bez toho, abyste se cítili, že lidem něco vnucujete.

Pro koho je kurz nejlepší?

 • Kreativní profesionály – herce, zpěváky, muzikanty, fotografy, umělce, grafiky... zkrátka kohokoliv, koho živí jeho talent a řemeslo.
 • Kreativní duše, které tvoří pro zábavu ve volném čase, ale rádi by se svůj koníček naučili sdílet se světem a třeba se tím jednou začali i živit, ať už částečně nebo jako přivýdělek.
 • Nejvíce si z něj odnesou začátečníci a běžní uživatelé sociálních sítí. Kurz není vhodný pro ostřílené markeťáky nebo profesionální social media manažery. Pokročilejším uživatelům mohu nabídnout individuální konzultace (viz níže).

Co se v kurzu naučíte?

 • Jaké možnosti nabízí Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, LinkedIn a specializované sociální sítě pro kreativce.
 • Co na sociálních sítích sdílet a jak pomocí nich nenásilně propagovat svou tvorbu.
 • Jak zvládnout tvorbu obsahu i když zrovna nemáte čas.
 • Jaké nástroje můžete k tvorbě obsahu používat.

Co si z kurzu odnesete?

 • Základní přehled o sociálních sítích a využití.
 • Nápady a inspiraci pro tvorbu vlastního obsahu.
 • Ukázky toho, jak se i pomocí sociálních sítí živí umělci z různých koutů světa.
 • Tipy na nástroje pro tvorbu, plánování a publikování obsahu, díky kterým vaše příspěvky budou vypadat profesionálně a ušetří vám čas.

Čeká vás vyvážená porce teorie i praxe. Součástí kurzu je i členství v soukromé skupině pro absolventy, kde můžete následně získat feedback na svou tvorbu, další materiály k navazujícímu samostudiu a propojit se s dalšími kreativci pro vzájemnou podporu a spolupráci.

Co potřebujete s sebou?

Tužka a papír postačí, případně chytrý telefon pro vyzkoušení aplikací. Počítač není povinný.

Raději byste individuální konzultaci?

 • Na sociálních sítích už jste pokročilí uživatelé a chcete jít víc do hloubky?
 • Potřebujete poradit s konkrétním problémem
 • Nejste v Praze nebo dokonce ani v České republice?

Konzultace nabízím buď osobně v Praze a mimopražským nabízím online konzultaci přes Skype či Messenger. Po přihlášení vám pošlu dotazník, kde mi napíšete, co si přejete řešit, a já konzultaci připravím na míru vašim potřebám – prakticky a s doporučeními relevantními právě pro vás.

Proč na kurz nebo konzultaci právě ke mně?

Jsem kreativec a bývalá herečka, která už několik let učí zahraniční herce, jak používat sociální sítě. Nově začínám učit i české kreativce, protože v té naší kotlince máme hromadu talentovaných lidí, kteří by mohli o své tvorbě dát vědět světu právě pomocí sociálních sítí. Více o mně a mých zkušenostech najdete na mém profilu, webu nebo v rozhovoru od Roberta Vlacha pro portál Na volné noze.

Nejste si jistí proč a jak byste mohli sociální sítě využít jakožto kreativci? Přečtěte si můj článek, kde to vysvětluji na třech praktických příkladech u různých kreativních profesí.

Víš, že Lenka vede také tyto kurzy?

Víš, že Lenka vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?