Všichni mi říkají, ať to napíšu

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

3zmieedikhuh2gw-pohyblivy-svatek-10-6-2016-2.jpeg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Zažili jste něco pozoruhodného, máte opravdu zajímavý život? Okolí vás neustále přesvědčuje, abyste to napsali, ale vy nevíte, jak na to? Moc rád vám s tím pomůžu!

Tento kurz tvůrčího psaní sestává ze čtyř individuálních hodinových konzultací. Na té první si vysvětlíme, v čem je autobiografické psaní specifické, jak ho lze pojmout, na co je třeba myslet a dávat pozor, jak ochránit sebe i své blízké apod. Potom přejdeme k vašemu příběhu a zamyslíme se nad tím, jakou formou či způsobem je ho možné odvyprávět a jaké by to mělo výhody a nevýhody.

Zbylé tři konzultace budou ryze praktické. Pokaždé rozebereme delší úsek textu – povídku, kapitolu knihy atd. – a podíváme se na to, co by se dalo zlepšit. Někdy může jít o řemeslo a půjdeme větu po větě, jindy se podíváme na celek a budeme řešit příběh, postavy apod. Můžete vše nechat na mně a já vyberu podle toho, kde budou největší slabiny, nebo se dohodneme, na co se chcete zaměřit. Po každé konzultaci také vše dostanete písemně, abyste se k tomu mohli kdykoliv vrátit.

Frekvence konzultací i trvání celého kurzu je zcela na vás. Pokud máte texty, na kterých nutně potřebujete pracovat hned, není to problém. Stejně tak si ale setkání můžete rozložit do delšího časového úseku a napsat v rámci kurzu třeba celou knihu.

 

Kurzů tvůrčího psaní se u nás pořádá celá řada. Proč byste tedy měli přijít právě na ty mé? Třeba proto, že jako jeden z mála lektorů tvůrčího psaní skutečně píšu – zatím mi vyšlo deset knih. Pokud hledáte někoho z praxe, jsem váš člověk.

Účastníkům se také vždy snažím vyjít vstříc a nabízím spoustu věcí zdarma. S minulými i budoucími účastníky dále pracuji v rámci Facebookové skupiny, která je otevřená všem. O tvůrčím psaní navíc pravidelně píšu články a natáčím krátká videa.

Rád se s vámi na některém z kurzů potkám.

Doprovodné fotky

  • 2vk4x92e68v2u2z-impact-hub-6-6-2016.jpeg
  • 5d2eh1v87fdlf6u-impact-hub-8-6-2016-1.jpeg
  • 5k6f95nv6m6mx9r-impact-hub-9-6-2016-1.jpeg
  • 5s3dc6v11ueu4ks-impact-hub-9-6-2016-2.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.