Individuální pravidelný kurz tvůrčího psaní – mírně pokročilí

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

34w4zu0i9vdtuk2-kurz-tvurciho-psani-pro-kazdeho.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Tento dálkový kurz tvůrčího psaní je určen všem, kdo se chtějí pořádně procvičit v psaní, ale zároveň potřebují, aby se kurz přizpůsobil jejich časovým možnostem. Je jen na vás, jak rychle budeme postupovat, můžeme vše stihnout za pár dní, nebo můžeme dělat jen jedno cvičení měsíčně.

Kurz zahrnuje čtyřiadvacet cvičení. Je určen absolventům předchozího, jednoduššího kurzu, případně těm, kdo už nějaké literární zkušenosti mají.

Zadání jsou dost náročná a jejich vypracování obvykle vyžaduje poměrně hodně času. Téměř každé cvičení má dvě varianty, jednu základní a jednu pro zájemce – pokud nestíháte, nechce se vám nebo prostě nemáte svůj den, stačí vypracovat tu první, zájemci si ale mohou vyzkoušet i "bonusová" zadání, která bývají o něco těžší. Ke každému úkolu také dostanete podrobný komentář s vysvětlením, co dané cvičení trénuje a jak ho můžete využít v praxi. A jelikož skupinovou variantou kurzu prošlo přes padesát účastníků, můžete se vždy podívat i na řadu ukázek jejich textů a zjistit, jak si se zadáním poradili jiní.

Kurz nezahrnuje podrobné zpětné vazby – ty by jej výrazně prodražily a pro většinu účastníků jsou zbytečné. Není ale problém se na nich domluvit. Pokud máte o psaní hlubší zájem a stojíte o ně, uveďte to prosím při přihlašování do poznámky.

 

 

Kurzů tvůrčího psaní se u nás pořádá celá řada. Proč byste tedy měli přijít právě na ty mé? Třeba proto, že jako jeden z mála lektorů tvůrčího psaní skutečně píšu – zatím mi vyšlo deset knih. Pokud hledáte někoho z praxe, jsem váš člověk.

Účastníkům se také vždy snažím vyjít vstříc a nabízím spoustu věcí zdarma. S minulými i budoucími účastníky dále pracuji v rámci Facebookové skupiny, která je otevřená všem. O tvůrčím psaní navíc pravidelně píšu články a natáčím krátká videa.

Rád se s vámi na některém z kurzů potkám.

Doprovodné fotky

  • 1ww20soete0yyml-2.jpg
  • 1jr4ist3t2lrsb1-alchymie-pribehu.jpg
  • 2h2oegyjc2uyl4b-klimentska-leden-2019.jpg
  • 6o2gdp4abu6drq3-starobrnenska-18-2-2019.jpg
  • 57hwyli057xngbr-starobrnenska-23-1-2018.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.