Čtvrtletní dálkový kurz tvůrčího psaní – mírně pokročilí

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

78v3y7q2ltp68je-12823259-1690030124586409-5182357458703135440-o.jpg

už jen jeden účastník a kurz se uskuteční

Zbývá 10 míst

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Tento dálkový kurz je určen všem, kdo se chtějí pořádně procvičit v psaní. Je vhodný pro pokročilejší autory a pro absolventy varianty pro začátečníky.

Kurz trvá dvanáct týdnů a obsahuje dvacet čtyři zadání, každý týden tedy dostanete dvě. Cvičení jsou záměrně velmi rozmanitá, kurz je pojat jako ukázka různých žánrů a přístupů. Každé cvičení má navíc dvě varianty, jednu základní a jednu pro zájemce – pokud nestíháte, nechce se vám, nebo prostě nemáte svůj den, stačí vypracovat tu první, zájemci si ale mohou vyzkoušet i tato "bonusová" zadání, která bývají o něco těžší. Kurz je velmi intenzivní – v případě, že budete vypracovávat pouze základní varianty, vám zabere zhruba tři hodiny týdně. Ke každému úkolu také dostanete podrobný komentář s vysvětlením, co dané cvičení trénuje a jak ho můžete využít v praxi. A jelikož před vámi tímto kurzem prošlo přes čtyři sta účastníků, budete se vždy moct podívat i na řadu ukázek jejich textů a zjistit, jak si se zadáním poradili jiní.

Všechny vaše texty budu číst, podrobné zpětné vazby ale kurz nezahrnuje – výrazně by jej prodražily a pro většinu účastníků jsou zbytečné. Není ale problém se na nich domluvit. Pokud máte o psaní hlubší zájem a stojíte o ně, uveďte to prosím při přihlašování do poznámky.

 

 

Kurzů tvůrčího psaní se u nás pořádá celá řada. Proč byste tedy měli přijít právě na ty mé? Třeba proto, že jako jeden z mála lektorů tvůrčího psaní skutečně píšu – zatím mi vyšlo deset knih. Pokud hledáte někoho z praxe, jsem váš člověk.

Účastníkům se také vždy snažím vyjít vstříc a nabízím spoustu věcí zdarma. S minulými i budoucími účastníky dále pracuji v rámci Facebookové skupiny, která je otevřená všem. O tvůrčím psaní navíc pravidelně píšu články a natáčím krátká videa.

Rád se s vámi na některém z kurzů potkám.

Doprovodné fotky

  • 8zsbv40imklm7an-2.jpg
  • 3cd0wrh021vfhui-klimentska-leden-2019.jpg
  • 9kxq4dthnj13czp-18-6-2019.jpg
  • 9pjtzsx2lwznh0v-kurz-tvurciho-psani-pro-kazdeho.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.