Čtvrtletní dálkový kurz tvůrčího psaní – začátečníci

86delasgvb7yvu6-facebook-photo.jpeg

Richard Skolek

Píšu knihy a pořádám kurzy tvůrčího psaní. - Psaní knih – humoristická tvorba, poezie, fantasy a knihy pro děti. Píšu taky do novin a časopisů. Zatím mi vyšlo Více o lektorovi »

2aygd0faylrquca-starobrnenska-18-2-2019.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 32 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Tento dálkový kurz je určen všem, kdo se chtějí pořádně procvičit v psaní. Je velmi vhodný jak pro začátečníky, tak i pro autory, kteří se potýkají s tvůrčím blokem a potřebují se dostat do tempa.

Kurz trvá dvanáct týdnů a obsahuje dvacet čtyři zadání, každý týden tedy dostanete dvě. Cvičení jsou záměrně velmi rozmanitá, kurz je pojat jako ukázka různých žánrů a přístupů. Každé cvičení má navíc dvě varianty, jednu základní a jednu pro zájemce – pokud nestíháte, nechce se vám, nebo prostě nemáte svůj den, stačí vypracovat tu první, zájemci si ale mohou vyzkoušet i tato "bonusová" zadání, která bývají o něco těžší. Kurz je vhodný i pro účastníky, kteří nemají moc času – pokud budete vypracovávat jen základní varianty, zabere vám to zhruba hodinu týdně. Ke každému úkolu také dostanete podrobný komentář s vysvětlením, co dané cvičení trénuje a jak ho můžete využít v praxi. A jelikož před vámi tímto kurzem prošlo přes čtyři sta účastníků, budete se vždy moct podívat i na řadu ukázek jejich textů a zjistit, jak si se zadáním poradili jiní.

Všechny vaše texty budu číst, podrobné zpětné vazby ale kurz nezahrnuje – výrazně by jej prodražily a pro většinu účastníků jsou zbytečné. Není ale problém se na nich domluvit. Pokud máte o psaní hlubší zájem a stojíte o ně, uveďte to prosím při přihlašování do poznámky.

 

 

Kurzů tvůrčího psaní se u nás pořádá celá řada. Proč byste tedy měli přijít právě na ty mé? Třeba proto, že jako jeden z mála lektorů tvůrčího psaní skutečně píšu – zatím mi vyšlo deset knih. Pokud hledáte někoho z praxe, jsem váš člověk.

Účastníkům se také vždy snažím vyjít vstříc a nabízím spoustu věcí zdarma. S minulými i budoucími účastníky dále pracuji v rámci Facebookové skupiny, která je otevřená všem. O tvůrčím psaní navíc pravidelně píšu články a natáčím krátká videa.

Rád se s vámi na některém z kurzů potkám.

 

Doprovodné fotky

  • 8o9s04xs7n0totj-2.jpg
  • 6wkirw1fzwzueg2-alchymie-pribehu.jpg
  • 5q5b9nbmkwwop19-klimentska-leden-2019.jpg
  • 92xp9vzy85pesqf-starobrnenska-23-1-2018.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.