6yyznfk86d1-dsc-1111.jpg

Daniela Majtnerová

Na Naučmese od 19. 12. 2014, vedl/a kurzy pro 26 účastníků. Navštívil/a 15 kurzů.

Často stačí opravdu málo - i malá změna může mít velký dopad. Mohu se stát průvodcem na vaší cestě k pružnému a zdravému tělu bez bolesti, vnitřní síle a klidné mysli ;-)

Mám za sebou velký životní převrat - odchod ze světa velkých firem a byznysu, zbavení se dlouhodobé bolesti zad a krční páteře, nalezení vnitřního klidu nejen díky józe, ale především změnou myšlení, návyků a zavedením drobných rituálů.

Velkou výzvou se pro mě před pár lety stala náprava a postupné "přepsání" nesprávných pohybových vzorců, získaných převážně zdlouhavým sezením v kanceláři nebo při dlouhých cestách autem.
Vycházela jsem z nejnovějších poznatků spirální dynamiky, fyzioterapie, jógy a vývojové kineziologie, což vedlo k pozitivním výsledkům hlavně díky pravidelnosti a četnosti prováděných cviků, které se nakonec staly nedílnou součástí mého každodenního pohybu.
Získanou zkušenost přenáším jak do svých lekcí jógy, tak do běžného pohybu během dne, což je ten úplně nejlepší benefit :)
I nadále se v této oblasti průběžně vzdělávám.

Kombinace studia psychologie, koučinku, NLP, jógy a tzv. vzorců zdravého pohybu mi rozšířila obzory a nabídla tak zcela nové možnosti a příležitosti.

Od roku 2014 působím jako koučka a lektorka vzdělávání dospělých, kdy školím zejména Projektové řízení, Leadership, Time Management a Koučování v praxi.
Jako lektorka jógy se zaměřuji na jógu ze zdravotního hlediska, kterou přenáším i do firemních kanceláří ve formě desk yogy, jógy na podložkách nebo "zdravých" workshopů a do svých lekcí v jógovém studiu v Brně.
Věnuji se i jednotlivcům v rámci individuálních setkání.

Mojí specialitou je dětská jóga, jejíž know-how jsem si dovezla z Indie, a od té doby jej předávám dál :)

 

Potkáme se?

Daniela

 

 

 

 

Daniela

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?