6yyznfk86d1-dsc-1111.jpg

Daniela Majtnerová

Na Naučmese od 19. 12. 2014, vedl/a kurzy pro 38 účastníků. Navštívil/a 15 kurzů.

Často stačí opravdu málo - i malá změna může mít velký dopad. Mohu se stát průvodcem na vaší cestě k pružnému a zdravému tělu bez bolesti, vnitřní síle a klidné mysli ;-)

Mám za sebou velký životní převrat - odchod ze světa velkých firem a byznysu, zbavení se dlouhodobé bolesti zad a krční páteře, nalezení vnitřního klidu nejen díky józe, ale především změnou myšlení, návyků a zavedením drobných rituálů.

Velkou výzvou se pro mě před pár lety stala náprava a postupné "přepsání" nesprávných pohybových vzorců, získaných převážně zdlouhavým sezením v kanceláři nebo při dlouhých cestách autem.
Vycházela jsem z nejnovějších poznatků spirální dynamiky, fyzioterapie, jógy a vývojové kineziologie, což vedlo k pozitivním výsledkům hlavně díky pravidelnosti a četnosti prováděných cviků, které se nakonec staly nedílnou součástí mého každodenního pohybu :)

Kombinace studia psychologie, koučinku, NLP, jógy a tzv. vzorců zdravého pohybu mi rozšířila obzory a nabídla tak zcela nové možnosti a příležitosti.

Od roku 2014 působím jako koučka a lektorka vzdělávání dospělých.
Jako lektorka jógy se zaměřuji na jógu ze zdravotního hlediska, kterou přenáším i do firemních kanceláří ve formě desk yogy, jógy na podložkách nebo "zdravých" workshopů a do svých lekcí v jógovém studiu v Brně.
Věnuji se i jednotlivcům v rámci individuálních setkání.

Mojí specialitou je dětská jóga, jejíž know-how jsem si dovezla z Indie, a od té doby jej předávám dál na workshopech, individuálních lekcích i přímo dětem v jógovém studiu :)

Na poptávku lektoruji i v angličtině. 

Potkáme se?

Daniela

 

 

 

 

Daniela

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?