Orientace v mapách

2927810-160414_mirka-slamova_small_00005.jpg

Mirka Slámová

"Život je skvělé velké plátno. Naneste na něj tolik barvy, kolik můžete." (Danny Kaye) "Budete-li se svým tělem jednat dobře, vydrží vám celý život." (Enrique Clarasó Daudí) Během svého života jsem se mockrát sama Více o lektorovi »

20140522-082854-clipboard14.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jsou pro vás mapy špalnělskou vesnicí? Nekamarádíte se s navigací nebo byste prostě rádi věděli jak se zorientovat v mapě? Už vás nebaví jezdit podle navigace, protože vás už několikrát pěkně "převezla"? Tak s tím pojďte něco udělat!

Mapy nejsou tak složité, jak na první pohled vypadají. Vlastně jsou docela jednoduché, když víte, kam se dívat a co hledat, případně podle čeho se orientovat.

Nebojte, nepůjde o práci s buzolou, tu sebou ostatně obvykle nemáme. Je to spíše o tom, jak se jednoduše v mapě zorientovat.

Nejdříve si vysvětlíme základní orientační body a pak společně vyrazíme do terénu. Přidejte se! A nebojte, určitě se neztratíme :-)

Doprovodné fotky

  • 20140522-082854-18.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?