8lkj2jtxzds-29468337-819604951557363-6393393432395411924-n.jpg

Dalibor Neuwirt

Na Naučmese od 5.5.2015, vedl/a kurzy pro 405 účastníků. Navštívil/a 14 kurzů.

Hudbě se věnuju přes 12 let. Jsem muzikant, lektor a vášnivý čajmen. Hraji na didgeridoo, flétny, trubky od lešení a zpívám o stošest. Zabývám se dechem a tím, jak ovlivňuje naše tělo, nejvíce pak prací se sexuální energií a relaxačními dechovými technikami.

Pomáhám lidem otevřít hlas, aby se mohli plně vyjadřovat – zpívat, mluvit a být autentičtí. Často také odstraňujeme bloky v oblasti dechu a projevu. Vše hravou formou. O tom je můj kurz Otevření hlasu pro lepší mluvený projev a zpěv.

Chcete se naučit hrdelně zpívat? Relaxovat a léčit hlasem? Objevte skryté kouzla v barvě hlasu a posvátnou geometrii tónů na mém kurzu Zpěv po Mongolsku: dech, meditace hlasem a alikvotni techniky

Kde jste se to naučil? Ptají se mě lidé, když mě slyší hrát na didgeridoo. V Austrálii? Směji se, už zase ta otázka! Doma v pokoji a sám, odpovídám. Nemůžou tomu uvěřit. To všechno zahrajete na tohle duté dřevo? A tam není schovaná žádná blána? Mrkněte na Didgeridoo Beatbox.

NA ČEM AKTUÁLNĚ DĚLÁM?

Mám novou přenádhernou hudbu! Album Vysavayana doslova léčí. Je to album pro yogu, relaxaci a dobrý spánek. Poslechněte ukázky a pokud byste si jej chtěli koupit, napište mi osobní zprávu! www.vysavayana.cz

Chcete se naučit kouzlit s dechem a hlasem? Naučit se hrdelně zpívat anebo tantricky dýchat? Stáhněte si zdarma mou trilogii eBooků Pán Dechmenů :)

 

Dalibor

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.