8lkj2jtxzds-29468337-819604951557363-6393393432395411924-n.jpg

Dalibor Neuwirt

Na Naučmese od 5. 5. 2015, vedl/a kurzy pro 490 účastníků. Navštívil/a 16 kurzů.

Hudbě se věnuju přes 12 let. Jsem muzikant, lektor a vášnivý čajmen. Hraji na didgeridoo, flétny, trubky od lešení a zpívám o stošest. Zabývám se dechem a tím, jak ovlivňuje naše tělo, nejvíce pak prací se sexuální energií a relaxačními dechovými technikami.

Celý den mluvíte a chcete uvolnit namožený hlas. Víte, jak mluvit hlasitě a nezničit si při tom hlasivky? Anebo jste vždycky chtěli zpívat a nevíte, jak na to? Potřebujete zlepšit váš projev a barvu hlasu? Přijďte na Otevření hlasu pro lepší mluvený projev a zpěv.

Chcete se naučit hrdelně zpívat? Relaxovat a léčit hlasem? Víte, jak správně zpívat mantry? Objevte skryté kouzla v barvě hlasu. Přihlašte se na Zpěv po Mongolsku: dech, meditace hlasem a alikvotni techniky

Leží vám doma didžeridú a nevíte co s ním? Chcete se naučit perfektně troubit a prdět na tento australský nástroj? Anebo jste se jen chtěli naučit beatbox a láká vás ta kombinace? Doražte na Didgeridoo Beatbox.

No a v mezičase rád učím lidi, jak připravit delikátní nálev skvělého čaje. Společně degustujeme a já povídám a ukazuji, jak připravit čaj - bílý, zelený nebo černý. Pokud vás to zajímá anebo chcete čajové školení, navštivte Čajování: degustace a lekce přípravy kvalitních čajů.

NA ČEM AKTUÁLNĚ DĚLÁM?

Právě vyšel můj videokurz Ovládni svůj hlas. Naučím tě v něm, jak správně tlačit na hlas. Jak ho zdravě zesílit, ale i uvolnit. Jak si neničit hlasivky řvaním. Pochopíš, jak hlas funguje a jak jej plně ovládat.

Na mém poslední albu - je to přenádherná  hudba! Vysavayana doslova léčí. Je to album pro yogu, relaxaci a dobrý spánek. Poslechněte ukázky.

Chcete se učit zdarma? Oblažit se mou hudbou a sledovat mé nové klipy? Odebírejte můj youtube. Zveřejňuji nové videa každý týden.

 

Dalibor

Přihlášený na kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.