• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
17gvkkhcaos-patni-ostruha.jpg

Patní ostruha

Vlivem nesprávného namáhání a přetěžování, dochází k přetížení ploché šlachy chodidla a může se rozvíjet zánět (fasciitis plantaris). V místě, kde se úpon šlachy spojuje s patní kostí, dochází k zvápenatění a vytvoří se

Praha
6k53n94gxvlslmd-otazky-a-odpovedi.jpg

Investice do nemovitostí: Otázky a odpovědi

ONLINE večerní posezení s realitními investorkami! Pojďte si v neformální atmosféře poklábosit o investování do nemovitostí. Potkáte se s podobně smýšlejícími lidmi, načerpáte inspiraci a motivaci a především: budete se moci sami na cokoli zeptat.

Webinář - online
8taa8lvt7fz-stenata.jpg

Nauč se kreslit

Zažijte si seminář, který změní váš pohled na vlastní tvorbu a podpoří vás nejen ve vašem kreslení, ale třeba i ve fotografování, hudební či taneční tvorbě.

Webinář - online
7gpqecm2yjg-sketchnoting-zizitom52019.jpg

Kašlete na talent a naučte se sketchnoting

Skečnoting aneb své poznámky si nakreslete! Děláte si poznámky často? A vždy se to na papíře hemží jen písmenky? Budete se divit, ale hodně lidí si dnes poznámky. Nejde tady o umění. Říkáte si - neumím kreslit? Tak toto by se Vám mohlo líbit.

Webinář - online
401zen09gcdran8-nauc-foto.jpg

Objev kouzlo své osobnosti

Udělej si v sobě jasno. Workshop na typologii osobnosti mi před lety otevřel oči a následně vyvedl z dlouholetého vyhoření. Sebepoznání je klíčem k smysluplné seberealizaci a životní spokojenosti.

Webinář - online
9encumlvi5veqmb-copy-of-copy-of-uvodni-foto-linked-inn-1.jpg

Reklama na Facebooku a Instagramu - ovládněte Business manager

Kurz pro všechny, kteří chtějí na Facebooku, nebo Instagramu úspěšně prodávat, nabízet své služby, nebo rozšířit nějakou myšlenku. Naučíte se používat všechny funkce Business manageru, vytvářet kampaně a vyhodnocovat je.

Webinář - online
2bmldpl6totnd1x-894uwet7l1aldjc-download-1.jpg

On-line kurz IT bezpečnosti

Nedejte šanci hackerům a internetovým podvodníkům, udržte svá data a účty v bezpečí! Odhalte techniky, které používají a naučte se jim efektivně bránit v tomto jedinečném on-line kurzu.

Webinář - online
52d59vy89o2xt8t-nacerpej-energii-zevnitr.jpg

Načerpej energii zevnitř, online meditování

Zameditujeme spolu. Napojíme se na svůj vnitřní zdroj. Protože největší zdroj energie máme každý v sobě. Tak si udržíme vnitřní spokojenost a optimismus v době, kdy je ve vzduchu spousta strachu. A vyrosteme na tom.

Webinář - online
6guinc6itkhq93e-img-0404.jpeg

Jak na osobní finance

Chodíte každý den do práce, vyděláváte peníze a na konci měsíce se vždycky divíte, že vám na účtu zůstalo jen pár stovek? Nedaří se vám dlouhodobě šetřit a vytvářet rezervy?

Webinář - online
8nsokccyf6inyfh-1e1bc75pq1nlvb5-investice-p2p-840x500.jpg

Investování do zahraničních P2P půjček

Investování do zahraničních P2P půjček

Webinář - online
3jrxtd8hqu7-41lahjd90uy-silhouette-1082129-1280.jpg

Smysluplné rozhovory

Co se stane, když se sejde skupina cizích lidí, přeskočí běžné seznamovací fráze a začnou se bavit rovnou o věcech, které jdou do hloubky? Přijď to zjistit.

Webinář - online
6h61x8i7g4snibw-anotace-img-vypis.jpg

Jak napsat anotaci, která zaujme

Napsali jste celou knihu, ale při pokusech napsat anotaci víc mažete než píšete? Nebo se tomu chcete vyhnout a mít hned od začátku funkční návod?

Webinář - online

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?