Improvizační kurz - Dropimprov

2tantttt2jectjs-dsc-0191.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Chceš se naučit improvizaci v běžném životě?
Zajímá tě, jak získat kontrolu nad situací?
Nebo se chceš prostě jenom oddat své fantazii a zlepšit svou kreativitu?
Přijď na DROPINPROV a příjmy hru!

CO SE BUDEME UČIT?

Provedeme tě pravidly improvizace, které si vyzkoušíš na vlastní kůži. Ukážeme ti, jak je aplikovat v praxi pro tvůj osobní rozvoj, spolupráci, komunikaci a zdravé sebevědomí. 

 

Soustřeď se!

Improvizovat znamená umět setrvat v přítomném okamžiku a využít celý jeho potenciál. Budeme se učit práci s pozorností a udržení té správné koncentrace.

Oddej se!
Budeme rozvíjet kreativitu, popustíme uzdu fantazii a necháme rozvinout naše nápady. Umlčíme hlas svého vnitřního kritika, abychom mohli volně tvořit.

Přijmi hru!
Přijímat nápady ostatních a umět je využít je jedno z pravidel improvizace, které nás naučí že i když není nápad dokonalý, lze ho vždycky kreativně využít v náš prospěch.

Poraď si s chybou!
Chybovat je lidské, ale přesto se chyby v běžném životě bojíme. V improvizaci chyby vítáme, učíme se jak z nich vytěžit maximum a říkat jim ANO.

Naslouchej ostatním!
Hráči fungují jako tým, jde o společné vytváření improvizací. Improvizace nás učí respektu k ostatním a zdravé spolupráci.

Vystup před publikem!
Improvizací budeme společně odbourávat trému, zvyšovat sebevědomí. Improvizace vás nakonec dovede ke zdravé sebedůvěře a vystupování na veřejnosti pro vás bude v zóně komfortu.

Ukaž své pravé já!
Při improvizaci se nesnažíme o vytvoření určitého charakteru, tak jako je tomu v herectví. Jde nám pouze o přirozené a spontánní vyjadřování. Společně budeme podporovat autenticitu každého z nás.

Bav se!
Kdyby měl být humor jediným důvodem, proč je dobré dělat improvizaci, stál by za to. Zábava a smích provází každou lekci improvizace. Skvěle se při ní uvolníte a zrelaxujete.

CO SI VZÍT S SEBOU? 

Oblečení, ve kterém se budeš moci pohybovat a ve kterém se budeš cítit příjemně. Cvičit můžeš bosky nebo v pevné obuvi, záleží na tobě co je ti příjemnější. 

 

Doprovodné fotky

  • 52qajdkhguz99uj-divadlo-procity02-42.jpg
  • 7tpxzhsnenmcw1r-divadlo-procity01-70.jpg
  • 5ic2b5tuip85eue-divadlo-procity01-67.jpg
  • 2yc125oqkh9seok-dsc-0092.jpg
  • 5i2kmrbql8va9ad-obr-2.jpg
  • 8ccvl18v7l1veal-obr-1.jpg
  • 2xcu4216dvxs2nv-dsc-0155.jpg
  • 1kdhf5ymzgabaz3-dsc-0176.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?