• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
4926640-screenshot-at-uno-16-13-45-04.png Vyprodáno
Volný termín je 25.4.

Šití od začátku 1.

Naučíme se úplným základům ručního a strojového šití tak, abyste byli schopni si ušít a zašít, zkrátit a zúžit. Po zkušenostech z kurzů, které trvají celý den a informací je tak mnoho, jsem se rozhodla kurz rozložit do dvouhodinových lekcí.

Praha
4p8mkf9wme5-00-jak-jezdit-usporne.jpg

Jak jezdit úsporně a ekologicky

Jezdit úsporně neznamená jezdit pomalu. Pokud efektivně využijete energii, ušetříte na palivu až třetinu, vypustíte do ovzduší mnohem méně emisí a zaplatíte méně i za servis auta.

Plzeň
41tfvunkecv-naucmese-cover.jpg Zbývají už jen 2 místa

Buď kapitán projektů – Efektivní práce v týmu s Freelem

Jsem zakladatel Freela a v kurzu tě naučím, jak efektivně práci delegovat, automatizovat a dokončovat. Ať už jsi na volné noze nebo vedeš tým lidí, tenhle kurz tvůj pracovní život zjednoduší.

Praha
3rvkmh532d3-pregnancy-784671-1920.jpg

webinář: Výživa těhotných a kojících maminek

Správným výběrem a zařazením potravin můžete docílit dlouhodobého zdraví, ideální váhy, dostatku energie během celého dne, navíc i lepšího spánku.

Praha
3s3xjyjbcsg-mother-and-daughter-3544333-1920.jpg

Webinář: Jak najít společnou řeč s dětmi

Pomocí praktických ukázek a modelových situací ze života si ukážeme jaký vliv má styl naší komunikace na naše děti - na jejich sebedůvěru, sebehodnotu, zdraví a jejich budoucí život.

Praha
4sz7njxjth1-1.jpg

LinkedIn na maximum

LinkedIn. Síť profesionálů a největší profesní síť na světě. 450 miliónů uživatelů celosvětově, více než 1 milion uživatelů v ČR. LinkedIn je místem vyhledávání kandidátů na neobsazené pracovní pozice. Nechte se ulovit!

Praha
8m2hgo94a1x-pizap-com15524562592351.jpg

Jak si sestavit svůj Rodokmen - pracovní setkání

V dubnu už víme jak na to. V březnu na úvodních setkáních jsme zvládli více, než jsme tušili. Seznámili jsme se s postupy hledání v archivech a v matrikách, které by směřovaly k tvorbě Rodokmenu. Pracovali jsme průběžně během března i individuálně.

Praha
20140114-171241-screen01.jpg

Střih videa snadno a rychle

Individuální výuka střihu ve Vámi zvoleném střihacím programu. Detailní zaměření na žánry, které pro Vás přicházejí v úvahu.

Praha
6c3dksh9l45-naucmese1.jpg

Minimalismus: Zjednoduš si život

Býváš často ve stresu? Valí se na tebe spousta neodkladných povinností? Cítíš se zahlcený informacemi nebo věcmi kolem sebe? Nech se inspirovat technikami, které ti pomůžou být méně vystresovaný a žít jednodušší, šťastnější a smysluplnější život.

Brno
2uyjcun4h57-mozek-15.jpg Zbývá už jen poslední místo

Manuál na Mozek KURZ

Mozek není větší záhada než vesmír. Naopak - existují pravidla, jak naše mysl funguje. Přijďte se naučit, jak vyzrát na mozek a mít tak život ve vlastních rukách. Jak na vlastní mozek vyzrát a konečně se přestat bát?

Praha
5n9ixlr6tjv-aranzovani.jpg

Úvod do floristiky

V tomto čtyřhodinovém pracovním kurzu se účastníci seznámí se základy floristiky, aranžování květin a vazby kytice. Workshop probíhá v příjemném prostřední ateliéru v centru Prahy.

Praha
58qordcvwt4-cteni.jpg Zbývá už jen poslední místo

Přednášení, čtení, interpretace textu aneb Proč si herci tak dobře pamatují množství textů

Jak působivě přečíst text. Jak pracovat s představou. Co se učí herci jako základ svého projevu. Jaké je využití pro jakoukoliv prezentaci i tu, která je takzvaně z paměti.

Praha
9u469h6tz4p-matemagika.jpg

MateMagika - počítání pravou mozkovou hemisférou

Dítě, které "zápasí" s matematikou nebo ji přímo nezvládá je s velkou pravděpodobností velmi inteligentní. Mozek vašeho dítěte odmítá počítat samostatná čísla a vzorce bez jakýchkoliv smyslových prožitků a představivosti

Praha
4nbr729kkxe-thumbnail-10-edit.jpg

Živé obrazy z přírodního mechu

Zvu vás na nový workshop tvoření živého obrazu z přírodního mechu. Na workshopu se zrelaxujete a odpočinete.

Praha
9hi2egnyres-img-0013.jpg

Háčkování hraček pro začátečníky

Jsi naprostý začátečník nebo jsi už někdy háček v ruce držel/a? Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí tvořit něco úžasného a užitečného. Totiž roztomilé hračky. Ta radost dětí je nedocenitelná.

Praha
5y6el2s7l2h-naucmese-cz-banner-700x525px.jpg

Ženská a mužská gesta - ochutnávka

Vstupte do světa podvědomé řeči těla ve vztazích. Naučte se pohyby, které podporují nejen vaše ženské či mužské vyzařování ale i zdraví a psychickou pohodu.

Praha
20141008-141557-2014-10-08-14-12-25.jpg Kurz je zdarma

Kurz obchodování na burze - základy - webinář zdarma

Princip obchodování na burze vedoucí k finanční nezávislosti je jednoduchý: levně nakoupit a draze prodat. Co, jak a kdy kupovat a prodávat, se dozvíte na našem bezplatném kurzu v Praze!

Webinář - online
3gkvjrlu7vn-2017-kosmetika-hrou-produkty-10.jpg

Výroba hydratačních krémů a tělových mlék spojením vody a oleje

Kurz věnovaný domácí výrobě krémů a mlék, tedy emulgovaných kosmetických produktů sestávajících z vodní a olejové složky.

Praha
8i062rw1jnt-gratisography-269h.jpg

Zdravé zuby

Zuby máme všichni. Většina z nás se k zubaři netěší. Protože máme v puse trable. Ale všechny obtíže mají řešení!

Praha
2yxxmvacf5e-5lus5jzyrr6-10-2.jpg

Mindfulness v praxi

Jak zvládat ty dotěrné myšlenky při meditaci? Jak najít správnou techniku, která mě bude bavit a budu mít výsledky? Jak najít trpělivost, vydržet, nevzdát to a užít si to? Povíme si na tomto kurzu!

Webinář - online
2n9pskxqcm6-sdfssfd-3.jpg

Vyrob si svůj Relu batoh

Naučíte se a vyrobíte si originální batoh z použitých papírových pytlů od potravin a dalších odpadů, který unese až 8 kilo a svou papírovou krásou ohromuje na počkání. Dozvíte se také více o životním stylu Zero Waste.

Praha
9q5ozv7tz2s-clanek-muzi-meditace-2.jpg

Spřízněná duše - jak ji potkat?

Díky metodám v tomto kurzu si můžete přitáhnout životního partnera nebo vnést do svého života trvalé přátelství. Jste připraveni potkat někoho, s kým se budete cítit hluboce spojeni na úrovni duše,sdílet s ním společnou cestu a společně růst?

Webinář - online
2954750-dsc_7589-jpg-cernobila-1.jpg

Základní kurz vázání dětí do šátků

Už jste slyšeli o nošení dětí? Ráda byste zkusila své miminko nosit v šátku, ale nevíte, jak na to? Nebo už jste své miminko zkoušela vázat, ale nedařilo se Vám? Přijďte na kurz vázání dětí do šátků.

Ostrava
41lahjd90uy-silhouette-1082129-1280.jpg Vyprodáno
Volný termín je 9.5.

Smysluplné rozhovory

Co se stane, když se sejde skupina cizích lidí, přeskočí běžné seznamovací fráze a začnou se bavit rovnou o věcech, které jdou do hloubky? Přijď to zjistit.

Brno
10mhjw8o3hi-tit-bit.jpg

Kryptoměny jako příležitost - vhodné pro začátečníky

V kurzu si jednoduše popíšeme co jsou a co nejsou kryptoměny, jak kryptoměny nakupovat, kde o nich hledat informace, jak kryptoměny bezpečně uchovávat a mnoho dalšího. Kurz je vhodný pro začátečníky i zasvěcené, kteří neví jak začít.

Praha
7s1bjv4hpe2-kravata.pngjpg

Tématická snídaně: Projektové řízení "nejen pro projektové manažery"

Dostanete ucelenou informaci o tom, co to vlastně projektové řízení je, kdy a k čemu se používá. Co je obsahem metodiky projektového řízení, jaké obsahuje metody a postupy. Ukážeme vám příklady základních dokumentů.

Praha
1e3glut3k64-34801659245-81873b4b76-h-kopie.jpg

Tématické večery s divadlem PETKA

Setkání se zajímavými lidmi z divadelní branže, kteří mají co předat. Každé setkání má svého hosta, téma i specifický koncept - stačí, když si vybereš to, co tě zajímá!

Praha
5xhg3ob7j0j-harmonizacni-prochazka-3.jpg Kurz je zdarma

Harmonizační procházka - meditace v chůzi

Meditace v chůzi = Nejpraktičtější forma meditace!

Praha
9tnanyquaax-vegetables-752153-1920.jpg

Uzdravte svůj štít

Kurz Uzdravte svůj štít je o zlepšení životního stylu tak, aby se zlepšil stav snížené funkce štítné žlázy a autoimunitního onemocnění. Obsahuje praktické tipy a informace.

Praha
9421600-pleteni.png

Pletení od začátku 1.

Naučíme se úplné základy pletení a popovídáme si o vhodných materiálech

Praha
7ilg800yrg5-3-stupne-odvahy.jpg

NaDECHni se (do) života

Víš o tom, že slovo INSPIRACE je odvozeno od latinského INSPIRATIO, což znamená NADECHNUTÍ? Už ano! Jenže mnoho dalších lidí to neví...a přitom to tolik vysvětluje...a to je teprve začátek!

Praha
7xnm5bo1u4v-workplace-1245776-1920.jpg

Motivace a efektivní vedení lidí aneb Používejte moderní zbraně k motivaci nejen vašeho týmu

Je nutné si uvědomit, že starý druh motivace již přestal v době blahobytu fungovat a musíme si najít cestu, která motivaci opět probudí k životu.

Praha
3dsqqkjk8ec-img-20181013-174501.jpg

Workshop tvoření náramků - shamballa náramek z minerálních kamenů a polodrahokamů

Mým cílem je vám odevzdat dobrou energii, kterou se nabijete a vstřebete také i do kamínků :-). Upleťte si svůj vlastní shamballa náramek, který můžete nosit jako ozdobu, nebo pro dodání osobní síly a podporu v meditaci.

Praha
9uzf5uiaka7-20180817-img-0185.jpg

Praktická příprava aneb tanec čaje a etikety

Chcete se naučit jednoduchý, ale praktický styl přípravy čaje? Budeme se věnovat různým druhům přípravy čaje a budeme hledat ten váš, individuální.

Praha
16tmoin9rod-c5d-6174-male.jpg

Jak mít z dítěte herce aneb kde je registrovat

Předvádějí se vaše děti rády? Dělají různé opičky a baví je to? Pokud ano, tak tento kurz je určen právě pro vás. Naučím vás, jak to udělat, aby vaše dítě natáčelo. Vše vám krok za krokem do podrobnosti vysvětlím.

Praha
6moz8faplv9-akcni-plan-workshop.jpg

Akční plán

Máš plány, ale nevíš kde začít? Přemýšlíš jestli je to ta správná cesta? Připadá ti, že se nemůžeš hnout z místa a vyčítáš si to? Máš několik variant a přemýšlíš, kterou cestou se vydat? Získej odvahu a nastav si jednotlivé akční kroky pro realizaci

Webinář - online

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.