9ufuwuzv7tl-adam-jeho-poza.jpg

Adam Štrunc

Na Naučmese od 5. 6. 2018, vedl/a kurzy pro 37 účastníků.

Když jsem dostal první nabídku na přednášení, souhlasil jsem. Nadchlo mě to a začal jsem se tomu věnovat naplno. A když za mnou začali chodit přátelé a přátelé přátel s prosbou o radu, prezentování mě úplně pohltilo.

Uvědomil jsem si, že prezentování nepoužíváme jen při prezentacích, ale i při běžném životě, při prodeji, při přesvědčování či domluvě s někým... 

Začal jsem přednášet na středních školách s LaepMakers o podnikavosti. Následně jsem se objevil na konferencích jako Konference Českých nadějí nebo Ke hvězdám a výš. Pořádal jsem workshopy pro začínající mladé podnikatele.
 Začal jsem lidem pomáhat s jejím projevem a a s jejich prezentacemi. Nyní navíc pořádám workshopy.

Není lepšího pocitu, než když příjde na workshop človíček, mající velké problémy s řečněním (třese se mu hlas, nekouká se do očí, houpe se), a odchází jako někdo, kdo vypadá, že to měl vždycky v krvi. A proto jsem se rozhodl pořádat tyto workshopy Skvělým řečníkem za 4 hodiny. Vidím v prezentování velký smysl a vidím, že i lidé v něm smysl nacházejí. 

Adam

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?