5o9f9k471z9ceh3-dsc-1963-edit.jpg

Eliška Kahoun

Na Naučmese od 29. 8. 2019, vedl/a kurzy pro 41 účastníků.

 

Věřím, že pokud je svět jevištěm, potom malá změna v roli může mít dramatický dopad!

Skrze divadlo, které je mojí životní vášní pomáhám lidem snímat společenské masky, které všichni nosíme a mnohdy se v nich necítíme dobře. 

Mám ráda práci s lidmi a vždy mě bavilo naslouchat lidem a posouvat je. Souhra okolností v mém životě mi umožnila zkombinovat všechny různorodé dovednosti se zdánlivě nesouvisejících oblastí a vytvořit rozvojové kurzy herectví a improvizace pro ty, kteří ještě nikdy na prknech, co znamenají svět nestáli a chtějí se prostřednictvím této metody posunout o krok dál.

Nabíjí mě práce s lidmi v oblasti herectví, protože právě při herecké praxi mohou lidé poznávat sami sebe, zbavit se iluzí o sobě a o světě proto, aby objevili, kdo skutečně jsou. A řeknu vám, je to skvělý pocit, když děláte to, co vás baví a vidíte výsledky své práce!

Původně jsem vystudovala sociální pedagogiku a psychologii se zaměřením na volnočasové aktivity. Prošla jsem si různými odvětvími ve firemním prostředí, zejména v oblasti komunikace, práce s lidmi a krizového managmentu. Vedla jsem projekty a hodně školila. Současně jsem však stále "utíkala" do divadla, ve kterém se tak snadno stíral přechod mezi realitou a fikcí. Byl to pro mě druh jakési "psychoterapie". Rozhodla jsem se spojit dva odlišné světy. A tak vznikla platforma zážitkového Divadla Procity.

Nyní se věnuji Divadlu na full time. Vedu několik hereckých skupin a společně vytváříme další zážitkové divadelní aktivity.

MOJE KURZY VÁM MOHOU POMOCI, POKUD:

  • Nemáte odvahu svobodně se projevit
  • Rádi byste vystoupili z komfortní zóny a posunuli hranice, které brzdí vaše nejniternější představy
  • Nebo jenom chcete uvolnit kreativitu, která je zablokovaná pod nánosem každodenních starostí
  • Chcete poznat sami sebe

Chcete se naučit využívat sílu svého hlasu? Pracovat s tělem v pohybu a rozvíjet své improvizační dovednosti? Objevte tvůrčí osobnost v sobě samém a přijďte na herecký víkendový seminář.

„Všichni se spolu navzájem dorozumíváme a určitým způsobem projevujeme své emoce. Jsme autentičtí. Gesta, slova, výrazy a pohyb však využíváme nevědomě. Přesto právě spojením těchto vnějších projevů působíme na ostatní. V hereckých kurzech se učíme, jak používat tyto prvky vědomě a zvnitřnit je tak, aby se nám staly přirozenou součástí života.“

NA ČEM MOMENTÁLNĚ PRACUJI?

Kromě lektorování hereckých kurzů se věnuji produkci a studuji divadelní režii. Momentálně pracuji na tvorbě teambuildingových programů a firemních večírků, které pořádáme prostřednictvím zážitkového Divadla Procity.

Z tvůrčí práce připravuji režijní inscenaci „Jak zadržovat dech“ a herecky se chystám na premiéru v konverzační komedii „Instalajf.“

Ráda vás provedu divadlem a improvizací od A – Z v některém ze svých kurzů herectví a kurzů improvizace. Sami se přesvědčíte, že všechny hranice jsou jen konvence, čekající na překročení!

 

 

 

Eliška

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?