Osobní značka

611dcq9a29c-img-0084.jpg

Pavel Ovesný

Miluju život na volné noze. Píšu články o rostlinné stravě pro vlastní web Vegmania.cz a pořádám kurzy veganského vaření. Jako Lesa Pán radím volnonožcům formou celodenní konzultace v přírodě. Vlastním roční jízdenku ČD Více o lektorovi »

20150125-231931-punkopod-new-small.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 63 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Každý jsme značkou. A freelancer obzvlášť - jde se svou kůží na trh, a to 24 hodin denně, v práci i volném čase. Vetknutí svojí osoby a jména do vlastního podnikání je jednou z jasných konkurečních výhod a prakticky jedinou věcí, kterou nelze zkopírovat. Každý jsme prostě jedinečný.

Dobře a cíleně budovaná osobní značka (nebo chcete-li brand) dokáže mnohé. Jasně odlišuje od ostatních. Vzbuzuje očekávání. Funguje jako magnet - přitáhne klienty, se kterými se budete rozumět a naopak odpuzuje ty, se kterými by vás dost možná očekávaly nesnáze. Šíří ji za vás ostatní - spokojení zákazníci a oddaní příznivci.

Na workshopu si budeme povídat o tom, jak si dobré jméno v oboru postupně vybudovat. Budeme hledat obrysy vaší značky - odlišnost od ostatních z branže, přidanou hodnotu, jedinečnost. Inspirujeme se příklady inspirativní značek českých nezávislých profesionálů.

Rozebereme si možnosti budování značky ve fyzickém světě (oborové srazy, kurzy, přednášky,...) i možnostech zviditelnění na internetu (weby, sociální sítě, video a obecně obsahový marketing) tak, aby to bylo efektivní, přirozené a bavilo vás to.

Podíváme se také na úskalí, které sebou dobrá značka a s ní spojená popularita přináší. A taky si odpovědět na otázky: Jak na osobní značku, když se nevěnuju jedné, ale vícero činnostem? Plánuju změnit profesi, jak začít dál než znovu na startovní čáře?

Komu je seminář určen? Těm, kteří si uvědomují potenciál osobní značky, chtějí na ní cíleně pracovat a hledají jasnější představu o své značce, možnostech, jak ji budovat a sdílet své dosavadní postřehy a zkušenosti s ostatními.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.