8txlui0jb6azngs-26hb7npwpn2-moje-foto.jpg

Věra Vačkářová

Na Naučmese od 9. 12. 2014, vedl/a kurzy pro 113 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Celý svůj život žiji a pracuji s rostlinami v různých formách. Mou vášní jsou byliny, lidské tělo a naše duše.  Ráda předávám radost ze života spolu s přijetím své vlastní cesty.

Rostliny, byliny či éterické oleje, podle mne, vždy přináší do našeho každodenního života zdraví, kreativnost, pohodu, klid mysli. Vztah s přírodou nás léčí. 

Lidské tělo je nádherné. Na citlivé a jemné zacházení reaguje naše psychika, duše, i tělo s úlevou a potěšením. Mám více než 20 let praxe v masážích. Věnuji se aromaterapeutickým masážím, shiatsu, partnerským masážím včetně těhotných žen.  S aromaterapií žiji přes 30 let. Hojně jsem jí vždy využívala u sebe a ve své rodině. Při masážích používám i ladičky, jsou podobné těm hudebním.  Zvuk, jemná vibrace ladiček uvolňuje svalové zatuhliny. Odstraňují bolesti v různých částech těla. Příznivé působí v těhotenství a před porodem. Často hojím rány po císařské řezu pomocí olejů a ladiček. Celkově vede moje masáž k odstranění napětí v těle, nervozity, stresu, k odstranění či výraznému zmírnění bolestí například  bolestí  zad včetně výhřezů plotének, bolesti krční páteře, paží apod. Vytvářím vždy individuální masážní směs.

V současné době obohacuji klienty o kranio sakrální biodynamické ošetření. Léčí nás vlastní klid. Osvědčila se mi zejména u žen, které si přály otěhotnět.  
Dělám individuální konzultace. Napomáhám se zorientovat ve své životní fázy, co nás život právě ted učí. 
Dělám přechodové rituály - např. rozchodové rituály, vstup do menopauzy, porodní rituály. 

Rituál je čas, kdy vědomě necháváme odejít to, co už jsme využili, co už neptřebujeme a vstupujeme do nového s důvěrou v život, v něco vyššího než jsme my samy. 

Pořádám zážitkové vycházky za Jedlými plevely a květy na talíři od roku 2012. 

Věra

Navštívené kurzy (2):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.