26hb7npwpn2-moje-foto.jpg

Věra Vačkářová

Na Naučmese od 9. 12. 2014, vedl/a kurzy pro 58 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Celý svůj život žiji a pracuji s rostlinami v různých formách. Mou vášní jsou byliny a lidské tělo propojující se s vlastní duší.

Rostliny, byliny či éterické oleje vždy přináší do našeho každodenního života radost, zdraví, kreativnost, pohodu, klid mysli. Vztah s přírodou nás léčí. Mám 20 let praxe v masážích s éterickými oleji, s jejich účinky na fyzické tělo a na emoce.

Lidské tělo je nádherné. Na citlivé zacházení reaguje naše psychika, duše, i tělo s úlevou a potěšením. 

Věnuji se aromaterapeutickým masážím, shiatsu, partnerským masážím včetně těhotných žen.  S aromaterapií žiji přes 20 let. Hojně jsem jí vždy využívala u sebe a ve své rodině. Při masážích používám i ladičky, jsou podobné těm hudebním.  Zvuk - jemná vibrace ladiček jemně uvolňuje svalové zatuhliny. Odstraňují bolesti v různých částech těla. Příznivé působí v těhotenství a před porodem. Často hojím rány po císařské řezu pomocí olejů a ladiček. Celkově vede moje masáž k odstranění napětí v těle, nervozity, stresu, k odstranění či výraznému zmírnění bolestí například  bolestí  zad včetně výhřezů plotének, bolesti krční páteře, paží apod. Vytvářím vždy čerstvou individuální olejovou směs éterických olejů pro masáž. 

Organizuji a provázím Sdílecí kruhy žen na různá témata. Viz FB stránka Zralé ženství. 
Dělám individuální konzultace, na kterých pomáhám ženám i mužům s problémy a nejasnostmi na jejich osobní cestě.  
Dělám přechodové rituály - např. rozchodové rituály, vstup do menopauzy, porodní rituály. Rituál je čas, kdy vědomě necháváme odejít to, co už jsme využily. Odložíme to 
a vědomě vstupujeme do nového, neznámého s důvěrou v život, v něco vyššího než jsme my samy. 

Pořádám zážitkové vycházky za Jedlými plevely a květy na talíři. 

Věra

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?