2pc9ngp7j4knseo-km19.jpg

Kristýna Mothejzíková

Na Naučmese od 24. 10. 2015, vedl/a kurzy pro 40 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Jsem původně biolog-genetik (Mgr.), ale již od r. 2009 se profesně věnuji počítačové grafice a ilustracím. Přesto mě vědecké bádání zajímá a sleduji ho. Cca od r. 2015 se intenzivně zajímám o mikrobiom a souvislosti se zdravím a jídlem. Důležitost mikrobiomu v našem zdraví je ohromná a spletitost ohromující.

Za svůj život jsem vyzkoušela bezpočet dietních pokusů (a omylů), jak zlepšit své zdraví (autoimunitní onemocnění od dětství). Tuto zkušenost a ty nejdůležitější poznatky kolem střevních breberek jsem promítla do knihy Břišani a ráda bych ji spolu s odkazy na další čtení (vědecké práce) předala i vám v on-line kurzu. Doufám, že knížka usnadní život všem - a hlavně rodičům, kteří hledají pro své děti to nejlepší. Doufám, že děti po přečtení knihy převezmou svůj díl snahy a odpovědnosti za své Břišany.

Během kurzu si povíme, co a proč nám v jídle prospívá nebo škodí, proč vnímat jedinečnost a respektovat jen některé chutě. Ráda bych vám pomohla se orientovat a nepodlehnout reklamám a moderním kvazizdravým trendům či dietám, umět vybrat kvalitní probiotika. Díky malému počtu účastníků se budeme moci věnovat i vašim konkrétním dotazům.

Těším se na vás při komorním on-line setkání a snad zase někdy i naživo.

Kristýna

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (2):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.