Slavíme 5. narozky!
Mirka Slámová

Mirka Slámová

Na Naučmese od 22.5.2014, vedl/a kurzy pro 247 účastníků. Navštívil/a 28 kurzů.

ahoj, jsem mladá žena, kterou baví život :-)

Pět let se naplno věnuji svému zelenému podnikání, vždy mě zajímal zdravý životní styl a tak bylo zcela jasné, tam povedou moje podnikatelské kroky. Předtím jsem strávila osm let v poradenství a jsem za tuto svoji životní etapu moc vděčná. Osm let ale stačilo a bylo potřeba udělat něco jinak. Tak jsem se rozhodla jít vlastní cestou. Podnikám se zelenými potravinami ječmenem a chlorellou a tahle práce mi umožňuje žít život podle svých představ. Dělat smysluplnou práci a mít čas na vše, co je pro mě důležité. 

Moje podnikání a každodenní praxe mě naučili, jak moc důležité je mít svoje sny a jít za nimi. Mít kolem sebe podobně naladění lidi a vzájemně se podporovat. Protože není nic víc než žít život podle sebe. 

Naučila jsem se lidi motivovat a hledat s nimi to, co v životě chtějí. Můj kurz Dobrozvyk vychází právě z těchto zkušeností. 

Mým cílem v životě je rovnováha a zdravé vztahy nejen osobní, ale i pracovní.  No a  taky to, že vlastně nemám čas na to, dělat něco, co mě nebaví nebo mi nedává smysl. 

Zajímá mě hodně věcí, prošla jsem hodně kurzů, které se týkaly osobního rozvoje, zdravého životního stylu, pohybu. To jsou věci, které mám ve svém životě a dělají mi radost. Moje kurzy na Naučmese.cz jsou zaměřeny na pohyb, stravu nebo spíše přístup k sobě a k jídlu a dobré zvyky, které nám pomáhají žít naplněný život. 

Co mě tedy zajímá a o čem se spolu můžeme bavit? Rovnováha a jednoduchost ve všem. Pohyb - hlavně joga a běhání, strava snad ve všech souvislostech (nejvíce ale bio potraviny, raw strava apod.) a vlastně cokoliv co nám může v životě pomoci cítit se lépe  a dělat něco dobrého pro tuhle krásnou planetu. Mám to tady totiž moc ráda. :-) Mějte krásný den a pokud vás můj profil zaujal, přijďte na kurz nebo mi napište.  

 

Mirka

Již uskutečněné kurzy:

Zobrazit další vedené kurzy »

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.