2927810-160414_mirka-slamova_small_00005.jpg

Mirka Slámová

Na Naučmese od 22. 5. 2014, vedl/a kurzy pro 310 účastníků. Navštívil/a 33 kurzů.

"Budete-li se svým tělem jednat dobře, vydrží vám celý život." (Enrique Clarasó Daudí)

Během svého života jsem se mockrát sama přesvědčila o tom, jak moc nám pomáhá, když nasloucháme sami sobě, máme svoje cíle a jsme v nich vytrvalí. A také, zda máme chuť věci zkoušet a odvahu v nich uspět. A v neposlední řadě, jak je důležité mít kolem sebe podobně naladěné lidi a vzájemně se podporovat. Tohle bylo podhoubí pro vznik mého kurzu Dobrozvyk. 

Není nic víc, než žít život podle sebe. 

Vždy mě zajímal zdravý životní styl, zdravé potraviny, pohyb a vše, co nám pomůže cítit se dobře a být zdravější. Velkou roli v tom hraje i naše psychika a pohoda v životě. Přijďte si o tom popovídat na můj kurz Prokousej se k pravdě.

Do mého života patří i pohyb a tak vás ráda uvidím i na svém kurzu Buď Inline, kde se můžete naučit jezdit nebo zlepšit svoji jízdu na inline bruslích. 

Pět let se naplno věnuji svému zelenému podnikání. Před tím jsem strávila osm let ve firemním poradenství. Pak jsem se rozhodla jít vlastní cestou. Podnikám se zelenými potravinami ječmenem a chlorellou a tahle práce mi umožňuje mít čas na vše, co je pro mě důležité. Ve svém podnikání pomáhám lidem udělat změnu, pro kterou se sami rozhodnou.  

Mým cílem v životě je rovnováha a zdravé vztahy nejen osobní, ale i pracovní.  No a  taky to, že vlastně nemám čas na to, dělat něco, co mě nebaví nebo mi nedává smysl. 

Sama jsem prošla hodně kurzů, které se týkaly osobního rozvoje, zdravého životního stylu, pohybu. To jsou věci, které mám ve svém životě a dělají mi radost. Moje kurzy na Naučmese.cz jsou zaměřeny na pohyb, stravu nebo spíše přístup k sobě a k jídlu a dobré zvyky, které nám pomáhají žít naplněný život. 

Co mě tedy zajímá a o čem se spolu můžeme bavit? Rovnováha a jednoduchost ve všem. Pohyb - hlavně joga a běhání, strava snad ve všech souvislostech (nejvíce ale bio potraviny, raw strava apod.) a vlastně cokoliv co nám může v životě pomoci cítit se lépe  a dělat něco dobrého pro tuhle krásnou planetu. Mám to tady totiž moc ráda. :-) Mějte krásný den a pokud vás můj profil zaujal, přijďte na kurz nebo mi napište.  

 

Mirka

Již uskutečněné kurzy:

Zobrazit další uskutečněné kurzy

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.