Výlet do bio světa

2927810-160414_mirka-slamova_small_00005.jpg

Mirka Slámová

"Život je skvělé velké plátno. Naneste na něj tolik barvy, kolik můžete." (Danny Kaye) "Budete-li se svým tělem jednat dobře, vydrží vám celý život." (Enrique Clarasó Daudí) Během svého života jsem se mockrát sama Více o lektorovi »

20150305-221855-6780602977-52681bdd9a-z.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Už jste někdy slyšeli slova jako adzuki, kuzu, tamari, tempeh, miso, natto, bulgur, qiunoa, kustovnice? Možná jste si vždycky mysleli, že jsou to pohádkové postavičky asijských komiksů. :-) Tak nejsou, dá se to jíst a často to i moc dobře chutná. Jen musíte vědět, jak to vypadá a jak se to dá upravit. A možná taky, k čemu je to dobré.

Třeba už dlouho chodíte kolem nějakého bio obchodu a netroufáte si vstoupit, nebo vstoupíte a stejně si zase koupíte to samé, co už znáte.   A když si koupíte něco nového, nevíte, co by se z toho dalo uvařit a po nějaké době to stejně vyhodíte? Nebo možná máte nějaké zdravotní problémy a někdo vám řekl, že máte jíst zdravěji, ale vy nevíte, co se pod tím představit a jak to udělat. Nevadí. Prostě přijďte!

Pojďte proniknout do tajů bio světa, odhalte zdravé potraviny,  objevite nový svět kvalitního jídla a tedy i lepšího života.

Projdeme se po bio obchodě, všechno si prohlédneme, popovídáme si o tom, řekneme si co tam mají a jak s tím naložit. A taky třeba, jak klíčit semínka a vyrábět kvašenou zeleninu. A navíc - kdo je rawmeo, k čemu je fair trade a na čem si ujíždí vitariáni :-)

Vítán je úplně každý se zájmem o věc. Já osobně si myslím, že exkurze do místa, kde se dá něco jíst a ochutnávat jsou ty nejlepší. :-)

Bude to komentovaná prohlídka s průvodkyní :-) něco jako v galerii, ale sladší :-)

No a možná máte rádi příběhy a zajímá vás, kde se bere jídlo, které jíte nebo jaký je příběh člověka, který si otevřel bio obchod. I tohle se tady můžete dozvědět. :-)

Bude vám to chutnat!

a jako bonus - jak zdravěji mlsat :-)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?