Výlet do bio světa

2927810-160414_mirka-slamova_small_00005.jpg

Mirka Slámová

"Život je skvělé velké plátno. Naneste na něj tolik barvy, kolik můžete." (Danny Kaye) "Budete-li se svým tělem jednat dobře, vydrží vám celý život." (Enrique Více o lektorovi »

20150305-221855-6780602977-52681bdd9a-z.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Už jste někdy slyšeli slova jako adzuki, kuzu, tamari, tempeh, miso, natto, bulgur, qiunoa, kustovnice? Možná jste si vždycky mysleli, že jsou to pohádkové postavičky asijských komiksů. :-) Tak nejsou, dá se to jíst a často to i moc dobře chutná. Jen musíte vědět, jak to vypadá a jak se to dá upravit. A možná taky, k čemu je to dobré.

Třeba už dlouho chodíte kolem nějakého bio obchodu a netroufáte si vstoupit, nebo vstoupíte a stejně si zase koupíte to samé, co už znáte.   A když si koupíte něco nového, nevíte, co by se z toho dalo uvařit a po nějaké době to stejně vyhodíte? Nebo možná máte nějaké zdravotní problémy a někdo vám řekl, že máte jíst zdravěji, ale vy nevíte, co se pod tím představit a jak to udělat. Nevadí. Prostě přijďte!

Pojďte proniknout do tajů bio světa, odhalte zdravé potraviny,  objevite nový svět kvalitního jídla a tedy i lepšího života.

Projdeme se po bio obchodě, všechno si prohlédneme, popovídáme si o tom, řekneme si co tam mají a jak s tím naložit. A taky třeba, jak klíčit semínka a vyrábět kvašenou zeleninu. A navíc - kdo je rawmeo, k čemu je fair trade a na čem si ujíždí vitariáni :-)

Vítán je úplně každý se zájmem o věc. Já osobně si myslím, že exkurze do místa, kde se dá něco jíst a ochutnávat jsou ty nejlepší. :-)

Bude to komentovaná prohlídka s průvodkyní :-) něco jako v galerii, ale sladší :-)

No a možná máte rádi příběhy a zajímá vás, kde se bere jídlo, které jíte nebo jaký je příběh člověka, který si otevřel bio obchod. I tohle se tady můžete dozvědět. :-)

Bude vám to chutnat!

a jako bonus - jak zdravěji mlsat :-)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.