Vaše sny? Mission Possible!

2927810-160414_mirka-slamova_small_00005.jpg

Mirka Slámová

"Život je skvělé velké plátno. Naneste na něj tolik barvy, kolik můžete." (Danny Kaye) "Budete-li se svým tělem jednat dobře, vydrží vám celý život." (Enrique Clarasó Daudí) Během svého života jsem se mockrát sama Více o lektorovi »

20150124-235146-mapasnu.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Možná děláte práci, která vás kdysi bavila, ale teď už ne a ani už nevíte, proč v ní ještě jste.

Možná máte vztahy, které vás kdysi obohacovaly, ale teď je to nějak horší.

Možná jste měli nějaké sny o vašem životě - cestovat, potápět se, mít kočku, letět do vesmíru, prodávat zmrzlinu :-), ale teď jsou nějak v mlze.

Možná máte pocit, že naplňujete představy někoho jiného? Že žijete život někoho jiného.

Možná .... Takových možná, by se dalo najít spoustu.

Tohle všechno se občas děje, pokud sami nevíme, co chceme.  Případně pokud nemáme odvahu za tím jít - je to moc velké, krásné, nedostupné, finančně náročné, ostatní se mi budou smát .....

Jak jste na tom se svými sny a vizemi? Máte je nebo se někam poděly? 

Vnímáte vaše sny jako plány pro váš život nebo na sny nemáte čas? 

S našimi sny se málo spojujeme, v normálním životě na to není čas, nikdy nás v tom nikdo nepodporoval, možná právě naopak. A vlastně se někdy i bojíme snít a bojíme se o svých snech mluvit. Jenže každý potřebujeme mít svůj sen, svoji vizi.

Tohle je seminář, kde se vám nikdo za vaše sny smát nebude. Naopak podpoříme se v tom, aby byly odvážné a šťavnaté, aby stálo za to, za nimi jít. Vdechneme jim život!

Ano, bude potřeba pro ně něco (možná hodně) udělat, ale když víte, co chcete, cestu vždycky najdete!

Možná už svoji vizi někde vzadu v hlavě máte a třeba si říkáte, že jednou si to všechno sepíšete, že si jednou na to uděláte čas … Jenže „až jednou“ znamená vlastně „nikdy“. Udělejte to TEĎ!

Pojďte svoje sny a vize dát na papír, pojďte zjistit, jak voní, jak chutnají, jakou mají barvu, jak se v nich cítíte, pojďte ji zažít nanečisto. Nechte je vykouknout na tenhle svět! Svět potřebuje lidi, kteří žijí své sny.

Jaké by to bylo, kdybyste najednou věděli, že se za nimi dá jít, že to o čem sníte, můžete mít? Nejdřív si ale musíte alespoň udělat čas, abyste se nad nimi zamysleli.

Jak na to?

Nejdříve je co nejlépe popíšeme a pak je vytvoříme pomocí obrázků, které si vystříháte a spojíte v jednu velkou mapu snů a vizí (visionboard, missionboard). Mapa snů, kterou budete mít po tomhle kurzu pořád před očima, vás povede vaším životem.

Se sny a vizemi se musí pracovat, musíte je mít před očima, oživovat je svými myšlenkami, tím, že si představujete každičký sebemenší detail. Každé spojení se s nimi, je přibližuje do vašeho života.

Pojďte si vytvořit svoji mapu snů, abyste se ke svým snům brzy dostaly.

Chcete letět do vesmíru? Pořídit si kočku? Mít krásný vztah? Je jedno, jak jsou vaše sny a vize velké. Důležité je, že to bude to nejvíc pro vás.

Tohle je seminář pro ty, co s tím už konečně chtějí něco udělat. Žádný sen není malý nebo velký, skoro bych řekla, že je důležité vůbec nějaký mít.

 

Co budeme dělat?

Nejdříve si budeme povídat o vašich snech a vizích

Budeme stříhat, lepit, tvořit

Vytvoříme mapu snů, kde budete mít vaše sny a vize pohromadě

A nakonec budeme sdílet to, co jste vytvořili

Podpoříte se navzájem nejen v jejich pojmenování, ale možná i v jejich realizaci

Necháte se inspirovat od ostatních

Poznáte další lidi, kteří si chtějí tvořit život podle sebe - tohle je hodně fajn bonus

 

Co si přinést?

Vaše oblíbené časopisy, čtvrtku (minimálně o velikosti A3, ale čím větší tím lepší), lepidlo na papír, nůžky a ochotu snít.

 

Možná si říkáte, k čemu to všechno, ono to nějak dopadne. No, to vlastně taky máte pravdu. Vždycky to nějak dopadne. Ale když nic pro sebe neuděláme, nikdy nebudeme mít to, co chceme. Když něco uděláme, máme šanci a naději, že se to změní. Stojí vám to za to? Pokud ano, přijďte! Nezapomeňte, život počítá jenom činy! Mission is possible!

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?