Dobrozvyk

4fyujz0bafvouel-mirka-slamova.jpeg

Mirka Slámová

"Život je skvělé velké plátno. Naneste na něj tolik barvy, kolik můžete." (Danny Kaye) "Budete-li se svým tělem jednat dobře, vydrží vám celý život." (Enrique Více o lektorovi »

4fyujz0bafvouel-mirka-slamova.jpeg

Mirka Slámová

"Život je skvělé velké plátno. Naneste na něj tolik barvy, kolik můžete." (Danny Kaye) "Budete-li se svým tělem jednat dobře, vydrží vám celý život." (Enrique Více o lektorovi »

20141215-211023-6872338687-87d62ccee7-z.jpg
Místo bude upřesněno, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 77 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

"Je ráno 7:00, jsem vzhůru. Měla bych jít běhat. Bože, jak mně se nechce. Co jsem si to zase na sebe vymyslela? Já bych i šla, ale trochu mě bolí kotník, hlava a jsem unavená. A co kdybych šla zítra nebo večer? To je blbost, stejně nepůjdu. Tak dost!!

Co myslíte, půjdu nebo nepůjdu?

Znáte tenhle vnitřní dialog nebo nějaký jemu podobný? :-) A jak to obvykle dopadne u vás?

Možná se na sebe naštvete (a je vám ještě hůř), možná to chvíli zkoušíte, ale pak to stejně vzdáte (a pak už raději nic nezkoušíte, protože se zase nechcete cítit mizerně).

Nebo se rozhodnete se sebou domluvit.

A to je právě to, proč vznikl tenhle seminář. Chcete váš život tvořit a nebo se jím nechat vláčet?  Chcete ho formovat nebo se jím nechat deformovat?

 

Co vám chci na semináři předat?

Jak se rozhodnout a opravdu to udělat. A navíc, jak u toho vydržet a vybudovat si dobrozvyk/y, které vás povedou k tomu, co opravdu ve svém životě chcete. A nejen to, vrátí do vašeho života dobrý pocit, dobrý pocit ze sebe, že něco dokážete, že vám něco jde, že za něco stojíte. A víte co s vámi udělá dobrý pocit? Dodá vám energii, zvedne vás od televize, přivede vás více k sobě. Co myslíte, stálo by to za to?

Tento kurz by vám měl pomoci vrátit se aktivitám, které máte rádi, ale neděláte je nebo k tomu, co byste rádi vyzkoušeli, ale nějak na to není čas a prostor. Ke změnám, které ve svém životě potřebujete udělat, ale nějak vám chybí impuls se k nim rozhoupat. Tak tohle je to, co se na tomhle semináři dozvíte.

A taky kde vzít motivaci a jak začít.

Ukážeme si, jak si nastavit dobré zvyky tzv. dobrozvyky do vašeho života.

Jak je opravdu dělat a jak u nich vydržet.

Budeme se také bavit o tom, jak obvykle selháváme, proč tak často použijeme větu "kašlu na to" a proč nefunguje naše známé "začnu zítra". Vysvětlíme si, co se děje v našem mozku, když máme stres a jak to naše dobrozvyky ovlivňuje a také proč sebeobviňování nefunguje. No a mnoho dalšího. 

Co takový dobrozvyk může být? Cokoliv pro co se rozhodnete. Já jsem třeba začala běhat, cvičit doma každé ráno jogu, brzy ráno vstávat, plánovat si svůj pracovní den a mnoho dalšího. Záleží jen na vás.

Co je cílem? UKÁZAT VÁM, ŽE TO JDE!

A taky, že vytvořením jednoho malého zvyku, který opravdu dodržíte, můžete začít měnit celý svůj život. Jak je to možné? Naší vůli je totiž jedno na čem jí trénujeme, ale pokud něco děláme a děláme to pravidelně, prostě ji vytrénujeme a ona pak funguje na cokoliv k čemu ji nasměrujeme.

 

Ukázka vývoje mého účení se na flétnu, první část nahrávky jsou mé úplné začátky, měla jsem flétnu asi 14 dní :-)  a v druhé části mé aktuální hraní. Stojí za to vytrvat :-) 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.