Jirka Martišek

Jirka Martišek

Na Naučmese od 22.5.2014, vedl/a kurzy pro 112 účastníků. Navštívil/a 18 kurzů.

Už od střední školy mě bavilo přemýšlet, a tak jsem hrál šachy a učil se programovat. Hlavně weby.

Díky tomu jsem taky vystudoval informatiku (bakaláře na matfyzu a magistra na VŠE), ale hlavně jsme díky tomu s kamarádem při studiích vytvořili web Doučování Praha, kde už 6 let spojujeme doučováníchtivé studenty a lektory. Později se k tomu postupně přidala další města (všechno teď sdružuje web www.doucka.cz). Dnes je to moje hlavní "zaměstnání", kde řeším stále nové výzvy a dost mě to baví.

A kromě douček mě teď baví i Posilovna webů, což je projekt, kde testujeme české weby na lidech a odhalujeme jejich nedostatky (těch webů, ne těch lidí). Naším posláním je zlepšovat kvalitu českého internetu. K tomu doufám přispěje i můj kurz Jak na srozumitelný web, kde teď zúročuju své letité zkušenosti s tím, jak weby (ne)mají vypadat.

Na Erasmu v roce 2010 jsem se začal zajímat o osobní rozvoj (skvělá příležitost začít dělat věci jinak, jak jsem si později uvědomil). Nejdřív jsem hledal odpovědi na time management a motivaci (psal jsem bakalářku), pak jsem začal pronikat i do ostatních oblastí.

Začal jsem se také zajímat o NLP (neurolingvistické programování), tady na Naučmese jsem taky založil NLP skupinu pro trénink technik a dovedností a taky abych NLP přiblížil dalším lidem, protože je to velice účinný způsob práce se sebou (i s druhými), který může mnoha lidem dost pomoci.

Hlavní náplň mého času teď tvoří Psaní hravě, kde učíme lidi psát všemi deseti tak, aby je to bavilo a konečně se to naučili. 

Jirka

Již uskutečněné kurzy:

Přihlášený na kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.