5y8nisni3awomqk-mg-8466a.jpg

Daniela Sedloňová

Na Naučmese od 27. 11. 2016, vedl/a kurzy pro 155 účastníků. Navštívil/a 13 kurzů.

Poznatky z neurovědy, metody z koučování a NLP přenáším do svých kurzů. Aktuálně vedu Akademii mentální odolnosti, která nabízí soubor dovedností současnosti. Získáte funkční techniky práce se stresem a emocemi. Zjistíte, jak si optimálně nastavit mysl a zvýšit svou efektivitu k úspěšnému a spokojenému životu. V kurzu prodej konzultativním přístupem pomáhám lidem prodat služby a výrobky etickým způsobem a budovat si síť spokojených zákazníků. Baví mě obohacovat, inspirovat a "rozhýbávat" lidi, aby vzali život do svých rukou. Můžete být úspěšní i spokojení. 

Jsem profesionální lektor (Google certifikovaný ternér), kouč a mentor s předchozí úspěšnou 12 letou manažerskou kariérou z ČR i zahraničí. Dovolila jsem si jít za svým snem a "skočit" na volnou nohu, abych mohla pomáhat více lidem. Převážnou část času koučuji a školím ve firmách leadership, budování mentální odolnosti a obchodní dovednosti. Díky zpětné vazbě, kterou dostávám vím, že pomáhám lidem měnit životy k lepšímu a proto dělám i kurzy pro veřejnost. 

PS: Ráda budu školit i u Vás ve firmě - ozvěte se mi přes kontakty na www.danielasedlonova.cz

Více o mě ve videu. 

Těším se na setkání.

 

 

Daniela

Přihlášený na kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?