5y8nisni3awomqk-mg-8466a.jpg

Daniela Sedloňová

Na Naučmese od 27. 11. 2016, vedl/a kurzy pro 208 účastníků. Navštívil/a 14 kurzů.

Jsem mentální kouč a Google certifikovaná trenérka pro oblast Business & Soft skills se specializací na Leadership (v ČR a SR jsme pouze 3).

Zaměřuji se na témata leadershipu, prodeje, mentálního nastavení a budování mentální odolnosti. Klienti na mě oceňují, že přináším zkušenosti z vlastního podnikání a 12 let na manažerských pozicích v mezinárodních firmách u nás i v zahraničí. Pracovala jsem např. jako Obchodní ředitelka pro střední a východní Evropu ve společnosti HRS Group. Vedla jsem multikulturní týmy, zaštitovala expanse na nové trhy a rozvíjela nejen byznys, ale i lidi. Během své 19 leté kariéry jsem dospěla k uvědomění, že lidé mají v sobě obrovský potenciál, jehož využití je závislé na jejich mentálním nastavení-vše začíná v hlavě. V současné době pomáhám klientům poznat sebe samé, nalézt nové možnosti, překonávat výzvy a žít nejen úspěšný, ale i spokojený život.

Pomáhám si z hlavy udělat nejlepšího pomocníka a zbavit se nefunkčních vzorců. Ve své práci využívám své manažerské i podnikatelské zkušenosti, stejně tak jako koučovací techniky a znalosti neurovědy. 

PS: Ráda budu školit i u Vás ve firmě - ozvěte se mi přes kontakty na www.danielasedlonova.cz

Více o mě ve videu. 

Těším se na setkání.

 

 

Daniela

Přihlášený na kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.