Co vás brzdí a jak se toho zbavit?

8wey9fj872rrdkl-jirka-martisek-4-barevny.jpg

Jiří Martišek

Předávám lidem svoje zkušenosti, jak poměrně jednoduše "přehodit výhybku" v zajetých kolejích svého chování a díky tomu se cítit líp a dosahovat lepších výsledků. Vycházím převážně z NLP, což je nástroj pro efektivní Více o lektorovi »

3a2hshax7ml-20140522-155757-lb-kurz-titulni-obrazek.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 40 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Existují ve vašem životě věci, které byste chtěli dělat nebo dosáhnout, ale zatím se vám to "nějak" nepovedlo? A proč? Příčin může být spousta, ale ta nejčastější je, že sami sebe omezujeme.

Hmm, to zní zvláštně, proč bychom se omezovali? Máme to totiž v hlavě. Věříme věcem, které často nejsou pravda. Říká se jim omezující přesvědčení nebo mentální bloky. Každý jich máme spousty. Problém je, když se dostanou do cesty našim cílům. Pak ty cíle totiž odkládáme, zdají se nám obtížné, nevíme, jak na to, nedaří se. Zbytečně.

S našimi přesvědčeními se dá krásně pracovat a na kurzu si ukážeme jak. Budeme doslova měnit svou realitu. Podělím se s vámi o řadu tipů, které jsem nasbíral za poslední čtyři roky "práce se svou hlavou" (i s dalšími hlavami). Funguje to výborně, proto to rád sdílím dál. Já sám jsem si tím, co si budeme zkoušet na kurzu, vyřešil hezkou řádku věcí. Např. jsem se zbavil workoholismu, deleguju úspěšně práci nebo jsem přestal jíst sladké.

Na kurzu vám ukážu konkrétní praktický postup, jak svá omezující přesvědčení odhalit a odstranit (resp. nahradit lepšími přesvědčeními). Kurz tedy nebude jen povídání, všechno si prakticky vyzkoušíme a budeme to společně sdílet (samozřejmě dobrovolně). Takže si odnesete praktickou zkušenost a know-how, které můžete použít ve všech oblastech svého života (bez přehánění).

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?