8wey9fj872rrdkl-jirka-martisek-4-barevny.jpg

Jiří Martišek

Na Naučmese od 22. 5. 2014, vedl/a kurzy pro 206 účastníků. Navštívil/a 30 kurzů.

Předávám lidem svoje zkušenosti, jak poměrně jednoduše "přehodit výhybku" v zajetých kolejích svého chování a díky tomu se cítit líp a dosahovat lepších výsledků.


Vycházím převážně z NLP, což je nástroj pro efektivní změnu myšlení a chování (víc o NLP tady). Učím se ho z první ruky od světové špičky.


Využívám ho pro koučink sebe i druhých (moje dvě srdcová témata jsou sebevědomí a rozvoj malého podnikání).

Nabyté dovednosti sdílím kromě kurzů i online:


Každý můj kurz je praktický, abyste si odnesli nejen informace, ale i dovednosti. Je to zábavnější a přínosnější pro všechny (i pro mě). 

 

 

Věnuju se také projektu Psaní Hravě - je to herní online kurz psaní všemi deseti formou. Lidi výuka psaní konečně baví, protože měníme dril na hru. Pomáháme jim tak překonat to, co jim doteď bránilo se to naučit a stálo je hodně času stráveného u počítače.

Nejen díky Psaní Hravě jsem získal hodně zkušeností v oboru tvorby webu. Předávám je formou individuálního kurzu Jak na srozumitelný web.

 

Vystudoval jsem matfyz, ale čím dál víc se odchyluju od svého původního směru. Nabíjí mě práce s lidmi, proto se jí věnuju čím dál víc. Moje analytické myšlení mi k mému překvapení hodně pomáhá i v této oblasti. Naučil jsem se ale využívat i své podvědomí a dospěl jsem k tomu, že nejlíp to funguje, když vědomí a podvědomí spolupracují. Sladit je dohromady je nikdy nekončící proces - naštěstí.


Přijďte na některý z aktuálně vypsaných kurzů, rád vás poznám a nasdílím s vámi svoje zkušenosti.

Jiří

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.