5sdv1u9rx4e-krumlov-27-of-37.jpg

Jiří Martišek

Na Naučmese od 22. 5. 2014, vedl/a kurzy pro 141 účastníků. Navštívil/a 29 kurzů.

NLP je mojí vášní. Je to velmi silný nástroj pro práci s lidskou myslí. A mě baví šířit ho mezi lidi, aby ho mohli sami používat ke zlepšování svého života.
Absolvoval jsem certifikované kurzy NLP Practitioner a NLP Master Practitioner a od té doby spolu s Lukášem Zídkou pořádáme pod značkou NLP naplno workshopy, kde předáváme dál, co jsme se naučili jednak na kurzech a vlastní praxí. Každý workshop je praktický a chceme předat účastníkům co největší hodnotu - jejich nadšení a pozitivní zpětná vazba je totiž jedna z hlavních motivací, která nás žene kupředu.

Kromě NLP se věnuju také projektu Psaní Hravě - učíme lidi psát všemi deseti formou her tak, aby je to bavilo a konečně se to naučili. Vidím v tom velký přínos, protože počítač dnes většina lidí používá denně. A když neumějí psát všemi deseti, zbytečně ztrácí drahocenný čas, který by mohli využít jinak. Naše online výuka jim pomáhá překonat vstupní bariéru (musí se to naučit, než budou psát rychleji) tím, že mění dril na hru. Naší ambicí je vytvořit nejlepší aplikaci na výuku psaní všemi deseti na světě, a pomoci tak ještě více lidem šetřit čas strávený u počítače.

Vystudoval jsem matfyz, ale čím dál víc se odchyluju od svého původního směru (byť NLP, neurolingvistické programování, má v sobě také slovo „programování“). Beru to tak, že za svůj život jsme zodpovědní my sami. A protože už nechci programovat a naopak mě nabíjí práce s lidmi, věnuju se tomu o to víc.

Po kurzu rád zajdu s účastníky na pivo nebo čaj, často je to podobně inspirativní jako kurz samotný. Pokud se ještě neznáme, přijďte na kurz a zůstaňte po skončení, rád vás poznám!

Jiří

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.