• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • webináře
1xrq6pq1yj6cobe-insta6.jpg

Tanec pro netanečníky

Kurz zaměřený na rozvíjení efektivního, ladného pohybu i pro úplné začátečníky.

Praha
2yr0qhyjwtef69v-1-35-kopie.jpeg

Pohyb jako zdroj energie

Sedět umí každý. Pohybovat se už málokdo. Proto Vám ukážeme, jak nejlépe zařadit pohyb do běžného života a jak správně cvičit.

Praha
17gieuema9e7gz5-screenshot-at-nov-09-10-07-38.jpg

YogAfro

Video kurz, během kterého si spolu alespoň na dálku zablbneme. Během 5 dílů se naučíte pár základních kroků afrického tance a jógově se protáhneme. Jsem tanečnící africké hudební skupiny Ba-To-Cu.

Video kurz
8m71v7mfdnntw0u-beginners-course-2022.jpeg

Vstup do kouzelného světa burlesky a posiluj svoje sebevědomí

"Cítím se skvělé ve svém těle a jsem víc sebejistá" - tohle je nejčastější zpětná vazba od 106 studentek, které jsem učila za poslední rok ve třech evropských státech. Ale Czech Burlesque School není jen o kurzech.

Praha
5t50n4d4m52u6gf-footballer-3828416-1920.jpeg

Sportovní psychologie pro rodiče sportujících děti

Webinář provede rodiče základy sportovní psychologie, a to hlavně v oblasti komunikace, motivace a náročných situací jako soutěže. Věnovat se budeme také motivaci rodičů a tomu, jak může sport obohatit vzájemný vztah.

Webinář - online
20120609-084910-4.jpg

Poker koučink

Během 4 hodin intenzivního kurzu vám vysvětlím to, co mi trvalo pochopit roky. Budete překvapeni, kolik existuje věcí, které vám rychle pomůžou vaši hru zlepšit. Mám za sebou desítky koučinků.

Praha
89s70b73w0m1yxd-img-2240.jpeg

Jak na 20 minutové domácí cvičení?

Naučte se správně cvičit a pomoct Vašemu tělu během 20 minutového cvičení. Naučíte se jak správně zařadit cviky tak, aby jste si neublížili, ale zároveň stihli procvičit celé tělo za krátkou dobu.

Praha
8lfg4hsi1hhl5um-1-16.jpeg

Jak se poprat se sedavým zaměstnáním?

Sed v práci, sed v autě, sed doma. Bohužel běžná rutina posledních let. Jak se vyhnout statickým pozicím a nastartovat svoje tělo ke zdravým návykům nejen v práci? To vás naučím na mém kurzu. Investujte do svého zdraví.

Praha
8fgpnvcv5eygcsh-dsc-8882-pp-1.jpg

Tvárová gymnastika - KRK a DEKOLT

Individuálna lekcia je zameraná na spevnenie svalov krku a dekoltu v spojení s masážnymi technikami. Ukážem vám, ako správne cvičiť, pretože nikdy nie je neskoro, ani priskoro. Nebojte sa, budem cvičiť spolu s vami.

Video kurz
9lnhiwnbl7e-img-20170822-101946.jpg

Vědomá akrobacie

Chcete se naučit párové cvičení, efektní zvedačky, hravou formou posílit a protáhnout celé tělo? Pak jsou tyhle lekce právě pro Vás - bonusem je zaměření na rozšiřování vědomí a důraz na zdravé provádění cviků.

Praha
4571egwmc4mbduf-servis.jpg

Servis jízdního kola - Servis kola doma

Nebaví Tě pravidelně odevzdávat nemalé peníze v servise kol za svého dvoukolého miláčka? Pak jsi tu správně! Během tohoto kurzu se naučíš, jak správně pečovat o své kolo a tím se vyhnout mnoha nepříjemnostem.

Praha
5ncdd40osi4-8lcxkjpp1tu-102-2b.jpg

Staň se ledním medvědem

Chceš se začít otužovat? Hledáš alternativu k očkování proti chřipce? Chceš propojit hlavu a tělo a být v pohodě? Na kurzu se dozvíš, jak bezpečně začít s otužováním. Pozor! Hrozí doživotní závislost na studené vodě.

Praha

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.