• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • webináře
21kgkc70kocp6s5-1a6a5757.jpeg

Relax pomocí techniky TRE®

TRE je jednoduchý a účinný systém cvičení probouzející tělo za účelem uvolnění napětí a snížení stresu. Pomocí série jednoduchých cviků naučíme aktivovat přirozený reflex svalového třesu.

Brno
89vfvdau230nndo-dsc-9896.jpg

Dětská jóga I - základní know how

Přirozená a zábavná 🧩 forma, která děti baví, rozvíjí jejich kreativitu 🧠, zvyšuje soustředěnost, zlepšuje koordinaci 🤸‍♂️ pohybu a rytmičnost, podporuje správné držení těla a naučí i relaxovat 🙂

Webinář - online
17gieuema9e7gz5-screenshot-at-nov-09-10-07-38.jpg

YogAfro

Video kurz, během kterého si spolu alespoň na dálku zablbneme. Během 5 dílů se naučíte pár základních kroků afrického tance a jógově se protáhneme. Jsem tanečnící africké hudební skupiny Ba-To-Cu.

Video kurz
4571egwmc4mbduf-servis.jpg Vyprodáno
Volný termín je 22. 10.

Servis jízdního kola - Servis kola doma

Nebaví Tě pravidelně odevzdávat nemalé peníze v servise kol za svého dvoukolého miláčka? Pak jsi tu správně! Během tohoto kurzu se naučíš, jak správně pečovat o své kolo a tím se vyhnout mnoha nepříjemnostem.

Praha
21kgkc70kocp6s5-1a6a5757.jpeg

Relax pomocí techniky TRE®

TRE je jednoduchý a účinný systém cvičení probouzející tělo za účelem uvolnění napětí a snížení stresu. Pomocí série jednoduchých cviků naučíme aktivovat přirozený reflex svalového třesu.

Brno
20120609-084910-4.jpg

Poker koučink

Během 4 hodin intenzivního kurzu vám vysvětlím to, co mi trvalo pochopit roky. Budete překvapeni, kolik existuje věcí, které vám rychle pomůžou vaši hru zlepšit. Mám za sebou desítky koučinků.

Praha
75fu9b6jxkq9xoz-34.jpg

Dětská jóga - celodenní kurz

Dětská jóga a principy zdravého pohybu 🤸‍♂️ zábavnou a hravou formou, která děti baví, rozvíjí jejich kreativitu, zvyšuje soustředěnost 🧠, pomáhá ke správnému držení těla a umění relaxovat ❤️ přirozenou formou 🙂

Webinář - online
9ze0dybmx1nwt3t-uvodni-foto-naucmese.jpg

Healing hooping a portrétové focení

Chcete si užít lekci hoopingu a odreagovat se od každodennosti? Nechat se vyfotit a připravit se na to se zkušenou hooperkou i fotografkou? Přihlašte se na workshop, na kterém se odreagujete a zacvičíte si hravou formou.

Praha
5bkhespijsexu1d-kancl.jpeg

V kanclu i doma bez bolesti

Bolí tě za krkem nebo hlava a nemáš čas na fyzioterapii? Chceš věnovat čas něčemu jinému, než se prodírat balastem na internetu a hledat pomoc? Chceš mít u sebe a napořád FYZIO- POMOC nebo konečně znát příčinu?

Video kurz
9lnhiwnbl7e-img-20170822-101946.jpg

Vědomá akrobacie

Chcete se naučit párové cvičení, efektní zvedačky, hravou formou posílit a protáhnout celé tělo? Pak jsou tyhle lekce právě pro Vás - bonusem je zaměření na rozšiřování vědomí a důraz na zdravé provádění cviků.

Praha
6lq1mm8if0cdh4m-2.jpg

Akrobacie pro děti a rodiče

Užijte si akrobacii s dětmi! Učte se společně něco nového, co je velmi přínosné pro držení a správnou funkci těla a přitom je to veliká zábava ;-)

Praha
1wtitomyntdw43m-mg-9002.jpeg

Hoop jóga - lekce zaměřená na aktivizaci páteře (Open class)

Hoop jóga je celostní cvičení integrující hula hooping s hatha jógou a meditací všímavosti. Cvičení využívá sebeuvědomění, meditativní tanec a moderní obruče na hooping pro dospělé jako funkční nástroj k protažení těla.

Praha

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.