• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
3661spwffp0-literature-3068940-1280.jpg

Chci mluvit anglicky nebo jiným jazykem

Chceš konečně mluvit a psát v cizím jazyce, třeba v angličtině? A ještě věříš “zázračným” online kurzům, které tě naučí anglicky za 3 měsíce? Už nespoléhej na jazykovku, ale na svůj mozek - dokážeš to.

Webinář - online
88mn6xr03o1-men-1979261-1920.jpg

Odhalování a zvládání manipulace, asertivní jednání

Asertivní komunikace je dovednost, která se dá naučit a může Vám pomoci nejen v pracovním, ale i osobním životě. Pokud dokážete zdravě vyjádřit své pocity a názory – cítíte se sebevědomější, vaše tělo je zdravější.

Praha
66bshpmoxptqjr1-deti-a-sladkosti.jpeg

Děti bez Brumíků, Jupíků a jiných zbytečných cukříků

Co všechno může cukr v dětském organismu způsobit? Jak lze v jídelníčcích našich ratolestí zbytečného cukru ubrat? Zkušenosti maminky, která se rozhodla krmit své děti bez Jupíků, Brumíků a jiných zbytečných cukříků.

Webinář - online
4gxplgsysr5bw94-210608-naucmese.jpg

Záda bez bolesti

Neustále Vás něco bolí a s únavou se probouzíte i chodíte spát? Jste po úrazu či nemoci nebo Vám prostě docházejí síly? Dám Vám tipy, jak se naučit hýbat tak, abyste mohli fungovat v běžném životě, jak si přejete a potřebujete, přirozeně a s lehkostí

Webinář - online
4zityc0aomz-2017-podzim-067.jpg Vyprodáno
Volný termín je 4. 3.

Řezbářský kurzík

Zkrácená podoba nejoblíbenějšího kurzu na Naučmese za prosinec 2017, 2018 a 2020, tedy na Vánoce nejčastěji darovaného kurzu.

Zlín
1ax0zvbdbo06j6c-woman-ge9b1dac48-1280.jpeg Kurz je zdarma

TOHLE JSEM JÁ - úvodní online večerní setkání do ročního cyklu 12 životních témat

Hodinové setkání ZDARMA. Budeme učit základům meditace, technikám tady a teď, technikám, které podpoří tvůj klid, stabilitu a pomohou ti ustát jakkoliv náročné situace. Projdeme si několika snadnými technikami jak se napojit na svou duši i tělo.

Webinář - online
951p1p6m1tgxas4-titulkovani-vss-naucmese.jpg Zbývá už jen poslední místo

Naučte se titulkovat profesionálně

Titulkování je v dnešní době užitečná dovednost, která vám může otevřít nejedny dveře. Díky titulkování můžete nejen překládat z cizích jazyků, ale tvořit i titulky k českým videím třeba na Facebook nebo pro neslyšící.

Webinář - online
8ur4tepwwnsyulo-img-0912.jpg

Uháčkuj si šálu

"Hezká šála!" - "Děkuju, tu jsem si uháčkovala." Tenhle kurz je tu proto, abys tuhle odpověď mohl/a říct. Tak přijď! Háčkování rychle přibývá, je to uklidňující meditativní činnost, kterou můžeš dělat v metru nebo na zkouškách sboru. Zimní relax.

Praha
379c70pyxayrdr3-dscf6983.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 13. 2.

Výroba přírodní kosmetiky - bylinné masti a tinktury

Láká tě domácí výroba přírodní kosmetiky? Třeba z nasbíraných bylinek? Řekneme si jak na to a vyrobíme si bylinnou mast, univerzální mastičku a 2 tinktury!

Brno
1cytwec2s3l-ukulele-1.jpg

Ukulele pro úplné začátečníky

Přijďte si vyzkoušet malý sympatický nástroj, na který zvládnete si doprovodit prakticky vše. Zkuste jednodenní seminář, na jehož konci budete opravdu hrát! Pokud nemáte ukulele, nevadí, můžete si ho na lekci zapůjčit.

Brno
928y18xfpt2sbtk-alex-v-bugsys.jpg Vyprodáno

Koktejly jsou věčné

Naučte se míchat koktejly a upoutejte hosty svou cocktail party ještě letos!

Praha
2t4ludbi0jx01wf-img-0610.jpeg

Péče o pleť: velký kurz výroby přírodní domácí kosmetiky

Nauč se vyrábět domácí přírodní kosmetiku a odnes si 4 úžasné výrobky přesně podle tvého typu pleti. Poznáš, jak pečovat o pleť s těmi nejlepšími přírodními surovinami a vzácnými esenciálními olej v příjemné atmosféře.

Praha

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?