39tdzb2xuz82u8q-tom-naucmese-profilicek.jpg

Tomáš Vyhlídal

Na Naučmese od 1. 8. 2020, vedl/a kurzy pro 121 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Chcete být také spokojenější?

Ahoj, jsem Tomáš a rád vás k vaší spokojenosti dovedu. Dnes jsem vnitřně šťastný, zdravě sebevědomý, pozitivní…. Ne vždy to tak bylo, ale bývalo to přesně opačně!

Na osobní rozvoj jsem narazil před 9-ti lety. Ikdyž mi byl nejdřív odporný. Nevěřil jsem, že by nějaké techniky osobního rozvoje mohly fungovat a hláška "Tomáši, jste 100% zodpovědný za svůj život!" to úplně zabila.

Aby ne! Tenkrát jsem byl hodně nešťastný, nesebevědomí, neuměl se ozvat a nevěřil, že to jde změnit (výčet negativit byl delší, ale asi si dokážete představit). Neznal jsem svou hodnotu a myslel, že nemám žádný talent. Jenže...

Každý má kombinaci talentů, jen je objevit. Je to genetická informace  Stejně jako jde posílit sebedůvěra nebo změnit nastavení mysli. Za své propady jsem vlastně rád, protože díky tomu ještě více rozumím lidem v jejich situacích. A díky vyzkoušeným mnoho technikám z osobního rozvoje a psychologie mohu i předat a inspirovat.

Celý příběh na mém webu

V jedné z důležitých životních křižovatek jsem odjel na rok do Švýcarských alp, meditoval jsem v horách a zdolával vrcholky hor s jediným cílem: Získat nadhled, překonat svou minulost a uvědomit si, CO JE SMYSLEM MÉHO ŽIVOTA... V krizových momentech i za chodu běžných dnů jsem si na sobě ověřoval funkčnost nastudovaných technik osobního rozvoje, které nyní předávám svým klientům, aby také mohli žít svůj spokojenější život :-)

 

Tomáš

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.