• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • webináře
97h3crj15gu33di-reklama.jpg

Jak v sobě roztančíš bohyni a rozsvítíš svoje vášně

Taneční pohyb je pro ženy nejjednodušší cestou transformace. Chceš kouzlit svoje sny a vize? Chceš se cítit krásná a toužíš se tak cítit napořád? Přijď si zatančit a objev v sobě svou vnitřní magii.

Praha
20140130-082918-021.jpg

Natáčení videa foťákem, kamerou i mobilem (možno i on-line)

Individuální kurz vychází z jednoho z nejnavštěvovanějších jednodenních kurzů pro začátečníky v ČR. Nyní na míru jen pro Vás. Naučte se maximum co umí Vaše videokamera, mobil či digitální foťák...

Praha
63knzy0gnzmzi0e-milionova-pracovna-2.jpg

Milionová pracovna

Máte svoji práci rádi, ale nedosahujete takových výsledků, jakých by jste chtěli? Pojďte objevit tajemství, které zná jen 0,1 % podnikatelů!Nemůžete zbohatnout, pokud kolem sebe máte prostředí, které Vás táhne dolů.

Video kurz
88mn6xr03o1-men-1979261-1920.jpg

Odhalování a zvládání manipulace, asertivní jednání

Asertivní komunikace je dovednost, která se dá naučit a může Vám pomoci nejen v pracovním, ale i osobním životě. Pokud dokážete zdravě vyjádřit své pocity a názory – cítíte se sebevědomější, vaše tělo je zdravější.

Praha
2a5126an5dq41t7-img-9306.jpg

Základy vázání kytic

V tomto dvouhodinovém pracovním kurzu se účastníci seznámí se základy vazby kytic do spirály - teoreticky i prakticky. Uvázanou kytici si účastníci odnáší s sebou domů.

Praha
9tezru5gfop-misa.jpg

Škola tejpování: Tejpování těhotných a miminek

Kurz se zaměřuje na nejčastější problémy, které se u maminek a miminek vyskytují. Vzhledem k citlivosti těhotných a miminek je ale dobré se před každou aplikací tejpu poradit s ošetřujícím lékařem.

Video kurz
3ruvtf3fijcj7un-untitled01956920.jpg

Víkendový floristický kurz pro začátečníky

V tomto víkendovém pracovním kurzu se účastníci seznámí se základy aranžování a vázání květin, co vše je potřeba mít za floristické pomůcky a nářadí, povíme si o péči o řezané květiny a budeme vytvářet!

Praha
928y18xfpt2sbtk-alex-v-bugsys.jpg Vyprodáno

Koktejly jsou věčné

Naučte se míchat koktejly a upoutejte hosty svou cocktail party ještě letos!

Praha
9lsxxjl7p0s-formatovani.png

Excel - formátování tabulek

Nahlédneme do podrobností možnosti formátování nejen tabulek, ale i vlastních formátů čísel. Největší důraz je kladen na kapitolu Podmíněné formátování včetně praktických ukázek.

Video kurz
7c44145tvll4i57-claudia.jpeg

Základy italské kuchyně s Lupem: PIZZA

Italskou kuchyni, i když její základy jsou docela jasné a jednoduché, často cizinci zbytečně komplikují a výsledky jsou pak minimálně srandovní... alespoň z pohledu Itala.

Praha
6s19mt2pvoblqwk-portret.jpeg

Jak tancem odstraníš stud a staneš se sebevědomou bytostí?

Je čas uchopit pevně sebevědomé vystupování a přestat se stydět a projevovat se svobodně. Na veřejnosti, v práci, nebo v partě. Suverénní vystupování se dá naučit.

Praha
307ap517fb9ngqn-piotr-szulawski-xjr-y8pkeww-unsplash.jpg

Jak kombinovat a mít vždycky co na sebe / 4. díl

Mít efektivní šatník je krásná věc, ale naučit se s ním pracovat, kombinovat jako když bičem mrská a už nikdy se netrápit s “co si k tomu mám vzít?” se taky hodí, nemyslíte?

Video kurz

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.